Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

Veletrh Franchise Meeting Point 2013 slavnostně zahájen!

 

Přesně úderem 10 hodiny a 30 minuty se rozezněla znělka, která odstartovala oficiální slavnostní zahájení mezinárodního franchisového veletrhu FRANCHISE Meeting Point  2013 v Brně. Celé zahájení uvedla ukázka z písničky skupiny Rolling Stones Start Me Up!. Moderátor Jiří Erlebach přivítal přítomné a hosty a jako prvnímu dal slovo generálnímu řediteli Ing. Jiřímu Kulišovi. Ten zmínil právě onu písničku od Rolling Stones, která je příznačná pro odstartování nejenom veletrhu, ale i franchisového podnikání v ČR. Poděkoval vystavovatelům, že se sešli v tak vysokém počtu a pochopili záměr pořadatelů.

Druhá v pořadí promluvila paní Bc.Petra Ritschelová, manažerka ČAF, která zmínila, že ČAF co by partner veletrhu, je připravena nejen v průběhu veletrhu Franchise Meeting Point, ale kdykoliv jindy být nápomocná všem začínajícím i již zavedeným podnikatelům v oboru franchisa.

Dalším vystupujícím byl pan Ing. Richard Churý - prezident SFA – který poděkoval brněnským pořadatelům za veletrh FRANCHISE Meeting Point, který je nejbližší pro slovenské podnikatele, jelikož na Slovensku stejný veletrh neexistuje. I SFA si všímá pozitivního vývoje franchisingu v ČR i na Slovensku a je rád za zvyšující se zájem o franchisové podnikání.

Dále vystoupil Bedřich Danda (na fotografii), náměstek ministra průmyslu a obchodu České republiky, který uvedl, že ministerstvo průmyslu podporuje malé a střední podnikání. Byla schválena nová koncepce podpory malých a středních podnikatelů na období let 2014–2020, která představuje zásadní strategický dokument pro přípravu budoucího programovacího období kohezní politiky EU v oblasti podnikání.

Na závěr vystoupila zástupkyně AMSP paní Břečková, sdělila, že  Asociace malých a středních podniků a živnostníků sdružuje podniky s 1 až 200 zaměstnanci, které se velkým dílem podílí na ekonomice ČR.

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři




Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště