Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

Start veletrhu FRANCHISE MEETING POINT 2013 je připraven!

 

V Kongresovém pavilonu E v 1.poschodí je již vše připraveno, aby mezinárodní veletrh FRANCHISE MEETING POINT 2013 mohl páteční devátou hodinou přivítat první návštěvníky. Ve dvou dnech trvání veletrhu mají všichni návštěvníci možnost se  seznámit  se zajímavou nabídkou vystavujících franchisových systémů,  vyslechnout  prezentace špičkových odborníků na různá témata franchisového podnikání, navázat užitečné kontakty, zúčastnit se diskuzí a osobně poznat zástupce úspěšných franchisových značek , jakož i odborníky a poradce z různých oblastí podnikání. Letošní veletrh se ponese v duchu motta: Franchising – partnerství přinášející úspěch! 

Veletrh zahájí generální ředitel Veletrhů Brno pan Ing. Jiří Kuliš za přítomnosti pozvaných hostů: Bedřicha Dandy, náměstka ministra průmyslu a obchodu ČR, Dr. I. Lamicha - prezidenta ČAF a Ing. R. Churého – prezidenta SFA. Slavnostní zahájení se uskuteční v pátek 8. března 2013 od 10.30 hod.

Veletrh FRANCHISE MEETING POINT 2013 se koná 8. a 9. března 2013, denně od 9:00 do 18:00 hodin v prostorách kongresového pavilonu E v 1.poschodí brněnského výstaviště. Neváhejte veletrh navštívit, ať nepřijdete o svoji novou příležitost v podnikání!

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště