Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

Neopakovatelná podpisová akce!

 

Paní Waltraud Martius, mezinárodní franchisová poradkyně, která vystoupí v rámci doprovodného programu veletrhu FRANCHISE MEETING POINT, bude mít po oba dva dny konání veletrhu FMP autogramiádu své knihy Fairplay Franchising. Paní Martius, bude o knize mluvit nejen v rámci svého vystoupení, ale bude tuto knihu podepisovat a s podpisem prodávat za velmi výhodnou veletržní cenu. Tato kniha bude jistě lákavá pro mnoho návštěvníků z různých cílových skupin - franchisory,  dále pro ty, kteří chtějí vyvinout svůj vlastní koncept a stejně tak i pro zájemce o franchising.  

Podpisová akce bude probíhat v pátek 8.3. od 16-17 hod. a v sobotu 9.3. od 12-13 hod. na stánku Rakouského franchisového svazu a Business Commnunity.

 Paní Waltraud Martius, věhlasná mezinárodní franchisová poradkyně, autorka populární knihy FAIRPLAY FRANCHISING, nám k její publikaci sdělila toto:
 "Publikace "Fairplay Franchising" je - možná vyjádřeno poněkud pateticky - moje zcela osobní "vyznání víry" na téma franchising. Mých více než 1200 poradenských projektů za posledních 25 let je potvrzením tohoto způsobu myšlení. Jasná koncepce a fungující typ provozu samy nestačí. Vytvářet důvěru, poskytovat jistoty, zajistit pocit bezpečí, úcta a uznání, participace a zplnomocnění - tyto měkké faktory jsou v úspěšném franchisovém systému důležitější než kdykoliv předtím." řekla nám autorka knihy paní Waltraud Martius.

"Kniha Fairplay Franchising má za sebou již druhé vydání a značnou poptávku v Evropě. Dle mého odborného názoru mezinárodního franchisového poradce, který se pohybuje v této branži již více než 20 let, je to jedna z nejlepších knih o franchisingu a franchisovém podnikání na trhu." dodává Ing. Aleš Tulpa, jednatel AVEX systems s.r.o. 

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště