Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

MASTER FRANCHISE KONFERENCE 2012 v Praze pořádaná dne 06.11.2012 zaznamenala velký úspěch!

 

Závěrečný meeting „Franchise Pool International“ v Barceloně dne 10.11.2012 vyhodnotil konferenci v Praze jako nejlepší v rámci tzv. Road Show Europe 2012!

Na závěr velkolepé Road Show Europe 2012 se sešli členové FPI – Franchise Pool International  dne 10.11.2012 v Barceloně, aby zhodnotili průběh této akce  a jednotlivé master-franchisové konference. Nejlépe byla všemi přítomnými členy hodnocena master konference v Praze, které se zúčastnilo nejvíce zájemců o prezentované značky (celkem 52), bylo zde prezentováno nejvíce franchisových konceptů (18 nových franchisových systémů) a organizátoři získali nejlepší ocenění od všech zástupců franchisových konceptů a členů FPI pokud jde přípravu a průběh této konference.

Zástupce pro Českou a Slovenskou republiku mezinárodní franchisový poradce pan Ing. Aleš Tulpa, ze společnosti  AVEX systems,  která všechny prezentované franchisové systémy na těchto trzích zastupuje, zdůraznil při projednávání výsledků jednotlivých konferencí, že tento úspěch je především zásluhou a společným dílem všech organizátorů  této konference.

Členové FPI stanovili současně další termín pro konání Road Show Europe 2013: bude se konat ve dnech 04. - 08.11.2013, přičemž v Praze by měla být tato master konference opět  06.11.2013. Kromě současných 4 evropských metropolí – Prahy, Londýna, Düsseldorfu a Barcelony bude navíc tato road show i Amsterodamu.

Na závěr meetingu FPI v Barceloně bylo rozhodnuto, že členové této organizace, která reprezentuje celkem 26 zemí Evropy, podpoří i největší událost v oblasti franchisového podnikání v České a Slovenské republice v roce 2013: mezinárodní franchisový veletrh Franchise Meeting Point, který se bude konat v Brně ve dnech 08.-09.03.2013.

Mimořádným zážitkem v rámci meetingu FPI byla i návštěva nejznámějšího fotbalového klubu FC Barcelona, kterou zorganizoval zástupce FPI ve Španělsku Josan Garcia. Více informací – například o setkání s nejlepším fotbalistou světa Lionelem Messi – viz: www.avexsystems.eu

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště