Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

„Master Franchise Konference 2012“ jako součást Road Show Europe 2012

 

Vedle velkých evropských měst jako jsou Barcelóna, Londýn, Düsseldorf bude mezinárodní organizace Franchise Pool International – FPI – ve spolupráci se svým členem pro Českou a Slovenskou  republiku  poradenskou společností AVEX systems a dalšími organizátory WSI marketing a Bright Element organizovat dne 06. listopadu 2012 v Praze  mimořádně  zajímavou akci zejména  pro  zájemce o  samostatné  podnikání formou franchisingu. Akce má název „Master Franchise Konference 2012“  a  je součástí velkolepé Road Show, která bude realizována v průběhu jednoho  týdne v listopadu  ve čtyřech evropských metropolích.

Jak již sám název napovídá,  na  konferenci  budou prezentovány franchisové systémy, které v České a Slovenské republice hledají své nové master-franchisové partnery.  Nabízí se  tím  velká příležitost především pro manažery firem, kteří plánují své vlastní podnikání, malé a střední podnikatele, investory a další zájemce o samostatné  podnikání  jak  získat informace o tak významných značkách jako jsou například úspěšné americké systémy Coffee Bean&Tea Leaf – jeden ze tří nejvýznamnějších a největších světových řetězců v oblasti distribuce kávy, čaje a provozu kaváren, ComForcare – kvalitní systém domácí péče o seniory nebo Kids&us – velmi úspěšný španělský franchisový koncept pro jazykovou výuku dětí v předškolním věku. Dále se zde představí systémy Alloy Wheel repair, USA – zajímavý koncept mobilních opraven hliníkových disků aut, Chris´n Peters , Německo – z oblasti wellness and beaty a řada dalších mezinárodně úspěšných franchisových systémů. Celkem bude prezentováno na master franchisové  konferenci cca. 15 franchisových konceptů z 5 zemí světa.

Kromě představení systémů, možnosti jednat přímo se zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních  kontaktů  budou  účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na franchising – Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems (www.avexsystems.eu),  ex-prezident České franchisové asociace a bývalý generální ředitel franchisového řetězce OBI. Z oblasti právní problematiky bude zodpovídat otázky Mgr. Antonín Kazda, zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi z oblasti franchisového podnikání,  expert na marketing a internet – Milan Drbohlav, WSI marketing (www.wsimarketing.cz)  nebo Ing.  Jiří Pavlíček a Ing. Smekal, ze společnosti Bright Element – odborníci na vyhledávání a zpracování informací pro podnikatelské potřeby, analýzy, zpracování dat a dalších služeb pro různé formy podnikání (www.brightelement.cz).

Tato konference je součástí tzv. Road Show Europe 2012, kterou organizuje společnost FPI – Franchise Pool International, Německo, která sdružuje nejlepší  franchisové poradce a odborníky pro tuto oblast podnikání z celkem 27 zemí Evropy a má zastoupení v řádě dalších zemí světa (www.franchisepool.org ).

Tuto mimořádnou příležitost by si neměli nechat ujít všichni zájemci o franchisové podnikání a zejména ti, kteří mají zájem se stát master-franchisanty pro Českou a Slovenskou republiku a investovat do velmi atraktivních značek.

Více informací na: www.master-konference.cz nebo www.avexsystems.eu

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště