Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

FRANCHISE POOL INTERNATIONAL – mezinárodní organizace sdružující franchisové poradce mnoha zemí Evropy a světa

 

Franchise  Pool  International – zkráceně FPI – je mezinárodní organizace se sídlem v Německu, která sdružuje zkušené franchisové poradce z Evropy, kteří zastupují celkem 27 zemí. FPI vznikla iniciativou Německého franchisového svazu – DFV – který podpořil myšlenku jejího zakladatele a současného hlavního představitele pana R.G. Kirsta: podpora, pomoc a zprostředkování  franchisových systémů na mezinárodních trzích. V České a Slovenské republice zastupuje FPI pan Ing. Aleš Tulpa, franchisový poradce ze společnosti AVEX systems.

Práce členů FPI – mezinárodně působících franchisových poradců – se zaměřuje na podporu a přípravu expanze franchisových systémů, vyhledávání master-franchisových nebo franchisových partnerů v zemích jejich působení nebo i na vyhledání vhodného franchisového konceptu pro zájemce o franchisové podnikání.

Součástí aktivit FPI je i účast na franchisových veletrzích, odborných konferencích a workshopech, kde jsou zváni jako experti a dlouholetí odborníci na franchisové podnikání do doprovodných programů. Členové FPI jsou velmi často činní i jako poradci při vývoji franchisových systémů nebo při odborných analýzách kvality franchisových konceptů pro investory, potenciální master-franchisory nebo franchisové partnery.

FPI pořádá rovněž master-franchisové konference, při kterých jsou v různých zemích představovány zajímavé mezinárodně působící franchisové systémy, které plánují expanze na různé trhy v Evropě.

Poslední velmi úspěšnou akcí tohoto druhu  bylo  dvoudenní  master-franchisové forum v italských Benátkách v březnu 2012,  kde bylo představeno celkem 25 mezinárodně působících franchisových konceptů. Další akcí, která se uskuteční v listopadu 2012 je tzv. Road Show Europe 2012, která bude realizována v jednom týdnu ve čtyřech evropských metropolích – kromě Londýna, Barcelony a Düsseldorfu také v Praze.

Více informací k FPI najdete na: www.franchisepool.org  nebo v ČR na: www.avexsystems.eu.

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště