Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

Franchise Pool International - FPI – organizuje strategický meeting v Barceloně 10.11.2012

 

FPI bude na závěr Road Show Europe 2012, která se bude konat ve 4 dnech v listopadu  ve  4 metropolích Evropy – Praha, Düsseldorf, Londýn  a Barcelona, organizovat závěrečný strategický meeting dne 10.11.2012 v Barceloně. V tomto španělském městě se sejdou všichni členové FPI, kteří zastupují celkem 27 zemí Evropy, aby diskutovali a rozhodli o dalších aktivitách této významné mezinárodní organizace, kterou v České a Slovenské republice zastupuje Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní franchisový poradce a CEO společnosti AVEX systems (www.avexsystems.eu).  

FPI, která  vznikla z iniciativy Německého franchisového svazu a sdružuje nejlepší franchisové poradce z vybraných zemí Evropy, se zaměřuje především na podporu expanze kvalitních a mezinárodně působících franchisových systémů, pro které vyhledává vhodné master-franchisové a nebo franchisové partnery. Součástí aktivit FPI je i účast na veletrzích, odborných konferencích a workshopech, kde jsou její členové  zváni  jako experti a odborníci na franchisové podnikání. FPI pořádá i vlastní master-franchisové konference, kterou je i například master-franchisová konference v Praze. Více na: www.master-konference.cz.

FPI podporuje a zúčastní se i mezinárodního franchisového veletrhu Franchise Meeting Point 2013 v Brně. Více na: www.franchisepool.org.

AVEX systems – Váš partner pro franchisové podnikání!

AVEX systems nabízí zejména následující služby:

1.  Poradenství ve všech oblastech franchisového podnikání, zejména při vývoji nových franchisových systémů a jejich optimalizace.
2.  Pro zájemce o franchising vyhledává kvalitní a úspěšné franchisové systémy především v zahraničí.
3.  Pro zahraniční franchisory hledá vhodné kandidáty pro master-franchisu nebo franchisanty v ČR a na Slovensku.

AVEX systems je odborným poradcem společnosti Veletrhy BRNO při přípravě a organizování mezinárodního franchisového veletrhu FRANCHISE Meeting Point 2013, který se bude konat ve dnech 08.-09.03.2013.

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště