Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FOND-EX
-> 3.–7. 10. 2022

Mezinárodní slévárenský veletrh

ArcelorMittal představuje nové tyče s průběžným závitem

29.9.2014

Společnost ArcelorMittal Ostrava investovala více než 200 milionů korun do modernizace středojemné válcovny a zahájila výrobu unikátního produktu AMTB – speciálních závitových tyčí pro stavebnictví, geotechniku nebo důlní činnost.

ArcelorMittal představuje nové tyče s průběžným závitem

Nejistota zaměstnání patří k nejčastějším příčinám stresu

29.9.2014

Hlavním cílem konference Řízení stresu v praxi, která se uskutečnila v rámci MSV, bylo představení celoevropské kampaně Zdravé pracoviště 2014-2015. Konferenci pořádaly Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci společně s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

Nejistota zaměstnání patří k nejčastějším příčinám stresu

Ministr Mládek na strojírenském veletrhu

29.9.2014

„Průmysl je páteří české ekonomiky a páteří českého průmyslu je strojírenství.“ I tímto stručným konstatováním o významu strojírenského odvětví naznačil ministr průmyslu obchodu Jan Mlládek, proč na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně nechybí od dnešního rána. „Jsem potěšen, že je tu vidět hodně produktů s vysokou přidanou hodnotou,“ uvedl na brífinku s novináři po prvním půldni, který strávil mezi strojírenskými firmami.

Ministr Mládek na strojírenském veletrhu

Efektivní řízení bezpečnosti a ochrany zdraví by mělo být alfou a omegou každé firmy

29.9.2014

Zdravé pracoviště zvládne i stres bylo mottem konference Řízení stresu v praxi, která se uskutečnila v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Pořádaly ji Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci společně s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Konference se konala v Kongresovém centru za vysokého zájmu pracovníků firem.

Efektivní řízení bezpečnosti a ochrany zdraví by mělo být alfou a omegou každé firmy

56. mezinárodní strojírenský veletrh se představuje

28.9.2014

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější středoevropskou přehlídkou průmyslových technologií. Společně s MSV proběhne také Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů IMT, Mezinárodní veletrh plastů, pryže a kompozitů PLASTEX, Mezinárodní slévárenský veletrh FOND-EX, Mezinárodní veletrh svařovací techniky WELDING a Mezinárodní veletrh technologií pro povrchové úpravy PROFINTECH. Všechny tyto specializované veletrhy se konají bienálně pouze v sudých letech, zatímco v lichých jsou jejich obory součástí nomenklatury MSV. Hlavním tématem Mezinárodního strojírenského veletrhu je projekt AUTOMATIZACE.

Téměř polovina vystavovatelů přijede ze zahraničí

28.9.2014

Mezinárodní strojírenský veletrh si dlouhodobě udržuje vysoký podíl zahraničních účastníků. Letos se přihlásilo již 750 zahraničních firem, což je plných 47 procent z celkového počtu 1600 účastníků. Zahraniční firmy přijedou ze 31 zemí a vůbec nejvíce – 280 vystavovatelů – se opět přihlásilo z Německa, které má na MSV tradičně nejsilnější zastoupení.

Zajímavosti ročníku

28.9.2014

Mezinárodní strojírenský veletrh je díky vysoké koncentraci odborné veřejnosti vyhledávanou příležitostí k prezentaci toho nejprogresivnějšího na současné průmyslové scéně. Návštěvníci se mohou na vlastní oči seznámit s posledními novinkami i získat informace přímo od přítomných specialistů. Co byste si letos neměli nechat ujít?

MSV křižovatkou odborníků

28.9.2014

Mezinárodní strojírenský veletrh je každoročně dějištěm několika desítek setkání - konferencí, workshopů, diskuzí, prezentací i odborných seminářů. Upozorníme alespoň na několik nejzajímavějších.

KOVOSVIT MAS bude opět soutěžit o Zlatou medaili MSV

28.9.2014

Každý rok se vyhlašují Zlaté medaile v rámci MSV. Některé společnosti mají to štěstí, že toto ocenění získají několikrát. Jednou z nich je i společnost KOVOSVIT MAS. Na to, jak hodnotí tento úspěch ve společnosti, jsme se zeptali paní Ivy Ruskovské ze společnosti KOVOSVIT MAS.

KOVOSVIT MAS bude opět soutěžit o Zlatou medaili MSV

Rosatom se zúčastní 56. Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV 2014

27.9.2014

Ruská státní korporace Rosatom se zúčastní 56. Mezinárodního strojírenského veletrhu, MSV 2014, který se uskuteční od 29. září do 3. října v Brně.

Současně také

MSV
3.–7. 10. 2022


IMT
3.–7. 10. 2022


WELDING
3.–7. 10. 2022


PROFINTECH
3.–7. 10. 2022


PLASTEX
3.–7. 10. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště