Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Festival RE:PUBLIKA
26.5. - 17.6. 2018

Velkolepá připomínka 100. výročí vzniku republiky

Otevře se vám svět nových technologií a her

 

Virtuální realita, herní zóna, cospleyeři, nejnovější technologie, ale také deskové hry nebo retro pohled na počítačové hry, které hrávali dnešní čtyřicátníci padesátníci. Takto obsáhlý svět počítačivé zábavy najdete na Game Access, který se na 1. až 3. června spojí s Festivalem Re:publika.

Co zažijete...

eSports

Přijďte na vlastní kůži zažít vzrušující atmosféru velkého esports turnaje. Fanděte svému oblíbenému týmu a buďte u toho, až se mu podaří dosáhnout nejvyšší příčky!

Herní zóna

Prohlédněte si nejnovější tvorbu velkých herních studií a popovídejte si přímo s vývojáři!

Indie hry

I malí vývojáři umí dělat velké hry. Přijďte se na ně podívat, než z nich vyrostou giganti a odcházejte s pocitem, že jste byli u zrodu hvězd!

Cosplay

Rozhlédněte se kolem sebe a spatřete své oblíbené herní postavy, jak pochodují kolem vás! A nezapomeňte se s nimi vyfotit! Jste sami cosplayery? Pak nepropásněte možnost zúčastnit se soutěže o pěkný balík!

VR svět

Ponořte se zcela do nejrozmanitějších světů, které pro vás tvůrci nejnovějších her ve virtuální realitě vymysleli. Tohle bez brýlí nezažijete!

Hi-Tech

Technologie budoucnosti ke hrám neodmyslitelně patří, bez ní by ani nevznikly. Na festivalu budete mít příležitost si prohlédnout ty nejkvalitnější hi-tech kousky současnosti a zároveň si na nich i vyzkoušet hry na plné detaily!

Retro koutek

Zavzpomínejte na své mládí u dnes již digitálních stařečků a zahrajte si na nich klasické pecky “dřevních” dob počítačových her! A nakonec i mladá generace by měla poznat, na čem jejich rodiče hráli a co že to vlastně položilo základy dnešním až filmově vzhlížejícím titulům.

Deskovky

Deskovky možná nejsou tak akční, jako počítačové střílečky, ale zábavy si u nich člověk užije minimálně stejně! Přijďte si zahrát staré klasiky i vyzkoušet nejnovější počiny tvůrců deskové zábavy.

Literární kavárna

Proč knihy, ptáte se? Protože spousty z nich byly předlohou pro skvělé hry! Ano, počíst si můžete i v knihkupectví, ale v nabité herní atmosféře si počtete jen u nás!

Foto: TIC Brno

 

Mohlo by vás zajímat

Festival Re:publika

Video - Re:publika 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště