Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Festival RE:PUBLIKA
26.5. - 17.6. 2018

Velkolepá připomínka 100. výročí vzniku republiky

"Buďme zase spolu," vybízí Re:publika

 

Akce, jaká tady ještě nebyla! Oslava století a buďme u ní zase spolu! Festival RE:PUBLIKA otevře na celé tři týdny brány brněnského výstaviště. 100leté výročí založení Československa a 90 let od otevření brněnského výstaviště si prostě nesmíte nechat ujít.

Festival RE:PUBLIKA sbližuje. Možná se tak na brněnském výstavišti potkají Maxim Velčovský, Arnošt Goldflam a hráči Komety. Maxim Velčovský je jedním ze zvučných designérských jmen, která se představí na výstavě našeho nejlepšího současného designu Avant Garde. Arnošt Goldflam ukáže, že literatura není nuda v rámci projektu 100 let 100 knih. A hráči Komety? Umíte si představit prezentaci těch největších sportovních úspěchů bez nich? V Re:lax zóně určitě ne!

Vstup do areálu je zdarma (kromě expozice Slovanské epopeje), otevřeno mají ve všední dny i o víkendech a všechny pavilony nabízejí program pro dospělé i děti.

Otevírací doba areálu:

neděle–čtvrtek 9.00–21.00 (expozice zavírají ve 20.00)
pátek–sobota 9.00–23.00 (expozice zavírají ve 22.00)

Slavnostní zahájení festivalu RE:PUBLIKA proběhne 26. května. Následující 3 týdny, a 4 víkendy, pro vás bude otevřeno každý den a bude připraven pestrý program a také gastronomické lahůdky. Nabídne zábavu, poučení, odpočinek a otevře vám krásné prostory výstavního areálu „na špacír“. Vydovádět se a zrelaxovat – to by možná mohl být podtitul?

 

Přijeďte kterýkoli den nebo na celý víkend!

 

Každý den k vidění a zažití

 

Každý den kromě pondělí

 

Pátky, soboty, neděle

 

Soboty, neděle

 

Taneční festivaly

 

Další program festivalu

 

Foto: TIC Brno a Pocket Media s.r.o.

 

Mohlo by vás zajímat

Festival Re:publika

Video - Re:publika 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště