Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EUROTRANS
- - -

Průmyslová řešení pro dopravu - nyní jako Transport a Logistika

Škola vyučující autoobory roku 2013 bude vyhlášena poprvé

Hlavní částí středečního programu v konferenční části bude slavnostní vyhlášení soutěží z oblasti autoopravárenství. Soutěže vyhlašuje SAČR – Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky, organizaci má na starost Autoservis akademie. Na letošním EUROTRANSu budou oceněny tyto kategorie:

 AUTOSERVIS ROKU 2013 (17. ročník)

Přihlášku do této soutěže může podat každý autoservis v České republice, který se může pochlubit kvalitou práce a úrovní služeb. Cílem soutěže je zvednout úroveň kvality služeb autoservisů a zlepšit image oboru autoopravárenství. Výsledné pořadí určuje odborná komise SAČR.

 AUTOOPRAVÁŘ ROKU 2013 (17. ročník)

Této soutěže se účastní automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři, autolakýrníci, pracovníci pneuservisů, ale samozřejmě i mistři a přijímací technici. Kandidáty nominují vedoucí autoservisů za spoluúčasti spolupracovníků navrženého kandidáta. Výsledné pořadí určuje odborná komise SAČR.

 PNEUSERVIS ROKU 2013 (7. ročník)

Podmínky pro tuto soutěž jsou podobné jako u autoservisů, přihlásit se může každý pneuservis v České republice, hodnotí se kvalita práce a služeb. Výsledné pořadí určuje komise složená ze zástupců vyhlašujících organizací a Autoservis akademie.

 ŠKOLA VYUČUJÍCÍ AUTOOBORY ROKU 2013 – první ročník soutěže

Premiérově bude na veletrhu EUROTRANS vyhlášena nejlepší škola, který vychovává nastupující generaci pracovníků autoservisů. Pořadí škol vyhodnocuje odborná komise.

Datum: 8.7.2013 15:34:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - EUROTRANS

Video - EUROTRANS

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště