Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EUROTRANS
- - -

Průmyslová řešení pro dopravu - nyní jako Transport a Logistika

EUROTRANS ukáže netradiční využití dopravních prostředků pro reklamu

Primárním účelem dopravních prostředků je přeprava osob a nákladů, ale jejich majitelé využívají dalších možností, jak pomocí dopravních prostředků vydělat. Dopravní podnik města Brna a pivovar Starobrno vytvořily unikát, který byl v červnu letošního roku dán do provozu a který bude vystaven i na veletrhu EUROTRANS. Šalina Pub je tramvaj typu K2R přestavěná k propagaci značky Starobrno a představuje opravdovou hospodu na kolejích.

 Šalina Pub nabízí 38 míst k sezení a 17 míst ke stání. Interiér šaliny bude zdobit skutečný výčep a celá řada praktických vychytávek třeba v podobě speciálních držáků na pivo. Chybět nebude ani toaleta nebo vybavení audio a video systémem, WiFi a dalším zařízením pro mobilní restaurační provoz. Zvláštní jízdy budou určeny pro uzavřené skupiny v oblasti cestovního ruchu, pro reklamu a prezentace, ale i rodinné oslavy, promoce a další příležitosti. Ve zkušebním období budou postupně ověřeny různé typy jízd s cestujícími a ve zvláštním režimu budou odzkoušeny také prezentační víkendové jízdy pro širokou veřejnost.

 Obchodním i provozním koordinátorem projektu Šalina Pub je brněnská reklamní společnost SNIP & CO. Tento projekt je zajímavou ukázkou využití dopravních prostředků pro reklamu. Je aktuální zejména v současné době, kdy se zájem o hromadnou dopravu zvedá.

Přečtěte si článek o tramvaji Šalina Pub na webu Dopravního podniku města Brna.

foto: Robert Vystrčil

Datum: 1.7.2013 10:26:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - EUROTRANS

Video - EUROTRANS

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště