Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EUROTRANS
- - -

Průmyslová řešení pro dopravu - nyní jako Transport a Logistika

Eulog.cz chystá druhý ročník Logistické konference

První týden v říjnu 2011 se konal veletrh Transport a logistika, v rámci kterého byla poprvé uspořádána Logistická konference Eulog. Konference nabízela široké spektrum oblastí tak, aby uspokojila všechny odborníky, kteří se jí zúčastnili. Rok 2013 je pro Eulog dalším důležitým milníkem, protože právě letos se bude konat druhý ročník Logistické konference Eulog, a to 9. – 10. října 2013.

 První ročník konference, který byl již před dvěma lety, nabízel účastníkům soubor zajímavých přednášek o trendech a budoucím vývoji logistiky, manipulační a skladovací techniky, obalech, IT v logistice a podobně Konference byla tehdy rozdělena na dva diskusní bloky, které trvaly zhruba hodinu a během nich se představily mnohé osobnosti ze světa logistiky. Webové stránky předcházejícího ročníku konference můžete najít na www.logisticka-konference.cz. Na tomto webu jsou umístěny také aktuální inforace k letošnímu ročníku.

 Druhý ročník Logistické konference Eulog je právě ve fázi vrcholných příprav a účastníci se na ni mohou těšit ve dnech 9. – 10. října 2013 na brněnském výstavišti v rámci veletrhu Eurotrans.

 „Momentálně mohu prozradit, že letošní ročník bude pro mnohé překvapením. Účastníci se mohou těšit jak na přednášky, tak i na diskuse,“ říká Eva Blechová, redaktorka Eulog.cz , a dodává: „Bohužel letošní ročník konference bude vměstnán pouze do dvou dnů, ale věřím, že bude stejně tak úspěšný, jako ten předcházející.“

  „První ročník naší konference měl velký ohlas a doufáme, že i ten letošní ročník nezklame a mile překvapí. O dalších informacích budeme informovat s dostatečným předstihem. Těšíme se na vaši návštěvu,“ uzavírá redaktorka portálu Eulog.cz.

Datum: 18.7.2013 13:56:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - EUROTRANS

Video - EUROTRANS

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště