Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

WPA Packaging to jsou komplexní obalové služby

 

Společnost WPA CZ sídlící v Brně - Slatině poskytuje komplexní řešení obalových potřeb. Jsme nejen dodavatelem kvalitního obalového materiálu, ale i všech služeb s tím spojených. Máme dlouholeté zkušenosti na českém i mezinárodním trhu. Díky osobnímu přístupu k zákazníkům tak nabízíme víc než jen prázdný obal.

Obal Vám nejen vyrobíme a dodáme, ale také pečlivě složíme.Tento celý proces se nazývá KOMPLETACEa přináší Vám následující výhody:

  • šetří čas Vašeho zaměstnance s balením
  • šetří Váš skladovací prostor
  • celý obalový proces zjednoduší
  • dává záruku kvalifikované práce.

Vyrábíme kartonové obaly a nabízíme potisk těchto kartonů od libovolného množství. Díky naší velkoformátové inkoustové tiskárně jsme schopni potisknout výsekové a klopové krabice z 3 a 5 vrstvé vlnité lepenky (do 16 mm tloušťky) a to ve velmi krátkém čase. Tiskárna v sobě spojuje vysokou rychlost a kvalitu. Přináší více než 3 miliardy kapek inkoustu za sekundu. Její rychlost tisku je až 8 krát rychlejší než u tradiční inkoustové technologie. Je vybavena nejnovějším typem tiskových hlav dosahujících rozlišení tisku 1600dpi a dosahuje konzistentní kvality na nepřeberné množství materiálů. Tiskárna tiskne bez tiskařských nástrojů. Díky tomu jsou náklady výrazně nižší.

Nabízíme pěnové obaly jak ve formě pěnových desek tak i výseků na míru dle zákazníkova produktu. Obaly s pěnovou výplní zajišťují bezpečnou a spolehlivou přepravu, skladování a manipulaci. Pěnová výplň chrání křehké zboží před otřesy, poškrábáním, nárazy a vibracemi. Výhodou pěnových výplní je odolnost proti vlhkosti, nízká hmotnost, možnost různých tvarů, tloušťky a hustoty. Druhy námi dodávaných pěnových obalů jsou pěnový polyuretan (PU), pěnový polyetylen (PE, ASPE a XPE), a pěnový polypropylen (EPP).

Vyrábíme také boxy a krabice z kartonplastu a specializujeme se na výrobu nestandardních dřevěných palet a beden.

Expozici č. 43 společnosti WPA CZ naleznou návštěvníci v pavilonu „G1“ brněnského výstaviště. Více informací na: www.wpa-online.cz

Datum: 21.1.2016 13:56:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště