Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Vítězové soutěže Zlatý EmbaxPrint 2018

 

30 let letos slaví Mezinárodní veletrh obalů a tisku EMBAXPRINT, kterému udělilo záštitu Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky. U příležitosti tohoto významného jubilea došlo ke znovuobnovení soutěže o Zlatý EmbaxPrint. I držitelé těchto cen a krásných skleněných plastik se symbolem soutěže jsou známi.

Vítězům předali ceny a pogratulovali předsedkyně hodnotitelské komise Jana Žižková, ministr zemědělství Jiří Milek a generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

Zde je tedy hvězdná trojice.

 

Exponát: TTO Videojet DataFlex®6530 

Výrobce: Videojet Technologies, Inc. 

Vystavovatel: JaGa, spol. s r.o.

Cenu si přišel na pódium převzít Martin Zavázal, majitele a jednatele firmy JAGA.

Posudek komise: Je revoluční novinkou v TTO tiskárnách. Díky využití krokového motoru pro zajištění pohybu tiskové hlavy není potřeba stlačeného vzduchu. Tiskárna je provozně úspornější a snadněji integrovatelná do balícího procesu.

 

Exponát: Limitag V5 CMYK

Výrobce: Limitronic, S.L., Španělsko 

Vystavovatel: ONDRÁŠEK INK-JET SYSTÉM spol. s r.o.

Cenu si přišli převzít obchodní ředitel společnosti ONDRÁŠEK INK-JET SYSTÉM, Michal Kolář, a obchodní ředitel firmy Limitronic Španělsko, Diego Kaba.

Posudek komise: Je to tiskárna s barevnými inkousty a vysokým rozlišením. Tiskárna umí tisknout na téměř všechny typy materiálů se savým i nesavým povrchem, rychlostí 30 m za minutu. Díky tiskárně je možné potiskovat variabilním textem i grafikou obal pro konkrétní výrobky až na balící lince.

 

Exponát: Landbox ® Hanf – termoizolační balení z technického konopí

Výrobce: Landpack GmbH, Německo

Vystavovatel: TransPak CZ s.r.o.

Cenu si na slavnostním večeru převzal Vladimír Kuric, ředitel pobočky TransPak Česká republika.

Posudek komise: Je to termoizolační balení z technického konopí, které je stoprocentně přírodním produktem bez přídavných látek zcela volně rozložitelných. Svými prvotřídními izolačními vlastnostmi je plně srovnatelný s pěnovým polystyrenem.

 

„Jak již bylo řečeno, veletrh EmbaxPrint slaví letos 30 let. Ve 30 letech je člověk plný síly a zkušeností a je ještě relativně mladý. Veletrh je na tom obdobně, jen těch 30 let už se bere jako úctyhodný věk, který je prověřen mnoha ročníky. EmbaxPrint je výsledkem práce mnoha lidí, a proto se společnost Veletrhy Brno rozhodla předat těm nejdůležitějším organizacím čestné uznání, které je vlastně velkým poděkováním za dlouhodobou spolupráci při rozvoji veletrhu,“ uvedla moderátorka slavnostního večera Lucie Bergerová, sólistka Městského divadla Brno.

 

Čestné uznání tedy patří:

  • Svazu českých a moravských a výrobních družstev (čestné uznání převzal Rostislav Dvořák)
  • Asociaci českého papírenského průmyslu (čestné uznání převzal Jaroslav Tymich)
  • CZECH AND SLOVAK PACKAGING ASSOCIATION SYBA z. s. (čestné uznání převzala Kateřina Kolářová, Sales & Marketing Director)

Datum: 27.2.2018 16:44:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště