Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Veletrh obalů a tisku EmbaxPrint se v únoru 2022 neuskuteční


S
ohledem na aktuální vývoj epidemické situace se rozhodlo vedení společnosti Veletrhy Brno zrušit Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint a Veletrh pro potravinářství a gastronomii SALIMATECH, které se měly na brněnském výstavišti konat od 15. do 17. února 2022.

"Současná nestabilita prostředí a obavy z vývoje epidemiologické situace v ČR nedovolují plnohodnotnou přípravu veletrhů s ohledem na plánovaný termín veletrhů. Vycházíme tak vstříc požadavku většiny vystavovatelů a překládáme termín obou veletrhů na jaro 2023," uvedl ke zrušení generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Tomáš Moravec.

Veletrh EmbaxPrint a veletrhy pro potravinářství a gastronomii patří mezi tradiční veletržní akce v portfoliu Veletrhů Brno. Rozhodnutí bylo učiněno na základě konzultací s klíčovými vystavovateli a našimi partnery. Společně věříme, že v roce 2023 bude natolik stabilní prostředí, že se nám podaří veletrhy uskutečnit bez výrazných omezení.  

 

Dále by se měly tyto veletrhy konat ve dvouletém cyklu v lichých letech. Pokud to situace umožní, proběhne v březnu 2022 na brněnském výstavišti konference na téma digitalizace v potravinářství.

Společnost Veletrhy Brno děkuje všem partnerům za pochopení. Těšíme se na shledanou v novém termínu v roce 2023.

 

Datum: 20.12.2021 16:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště