Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Veletrh EmbaxPrint v Brně se uskuteční v novém termínu

 

V roce 2020 se uskuteční na brněnském výstavišti již 31. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint. Jedná se o přední akci svého oboru v České republice, díky čemuž představuje ideální místo pro předvedení technologických inovací a řešení.


Do dalšího ročníku vstupuje veletrh velkou změnou, a to v podobě nového termínu. Konat se bude od 20. do 23. dubna 2020 souběžně s Mezinárodními potravinářskými veletrhy, které se právě do tohoto data přesunuly. „Obalová technika má k potravinářství velmi blízko, protože vysoké procento produkce obalů je vázáno právě na výrobu potravin a nápojů,“ vysvětluje ředitel veletrhu EmbaxPrint Martin Videczký. Kromě potravinářského průmyslu se však veletrh zaměřuje také na obaly pro strojírenský, automobilový, farmaceutický či chemický průmysl.

Změna nastane také z hlediska prostorového rozložení veletrhů v areálu výstaviště. „Celý komplex akcí chceme soustředit do centrálních moderních pavilonů. Nové rozložení bude pozitivní zejména pro EmbaxPrint, jelikož se přiblíží k ostatním veletrhům,“ sdělil Videczký.

EmbaxPrint je významnou obchodní platformou pro celý středoevropský trh. „Během minulého ročníku se představilo celkem 199 vystavujících a zastoupených firem, celkem 63 % firem pak bylo ze zahraničí. Silné zastoupení měli vystavovatelé z Itálie, Polska, Slovenska a Číny,“ doplňuje Videczký. Přidanou hodnotou veletrhu je i jeho komplexnost. Na jednom místě je tak možné seznámit se s kompletním výrobním procesem v jednotlivých odvětví obalového a tiskařského průmyslu. K oblíbeným součástem patří také projekt Packaging Live, který představuje živou balicí linku v praxi. Nechybí ani doprovodný program, který se skládá z odborných přednášek a konferencí na aktuální témata.

Přihlásit se na veletrh EmbaxPrint lze již nyní. Nejvýhodnější cenu za plochu získáte do 15. 11. 2019, kdy je řádná uzávěrka přihlášek pro vystavovatele. Pro členy CSPAS navíc platí sleva ve výši 10 % z objednané výstavní plochy.

Datum: 4.11.2019 8:19:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště