Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Veletrh EmbaxPrint v Brně se uskuteční v novém termínu

 

V roce 2020 se uskuteční na brněnském výstavišti již 31. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint. Jedná se o přední akci svého oboru v České republice, díky čemuž se stává ideálním místem pro předvedení technologických inovací a řešení.

Do dalšího ročníku vstupuje veletrh velkou změnou, a to v podobě nového termínu. Konat se bude od 20. do 23. dubna 2020 souběžně s Mezinárodními potravinářskými veletrhy, které se právě do tohoto data přesunuly. „Obalová technika má k potravinářství velmi blízko, protože vysoké procento produkce obalů je vázáno právě na výrobu potravin a nápojů,“ vysvětluje ředitel veletrhu EmbaxPrint Martin Videczký. Kromě potravinářského průmyslu se však veletrh zaměřuje také na obaly pro strojírenský, automobilový, farmaceutický či chemický průmysl.

Změna nastane také z hlediska prostorového rozložení veletrhů v areálu výstaviště. „Celý komplex akcí chceme soustředit do centrálních moderních pavilonů. Nové rozložení bude pozitivní zejména pro EmbaxPrint, jelikož se přiblíží k ostatním veletrhům,“ sdělil Videczký.

EmbaxPrint je významnou obchodní platformou pro celý středoevropský trh. „Během minulého ročníku se představilo celkem 199 vystavujících a zastoupených firem, celkem 63 % firem pak bylo ze zahraničí. Silné zastoupení měli vystavovatelé z Itálie, Polska, Slovenska a Číny,“ doplňuje Videczký. Přidanou hodnotou veletrhu je i jeho komplexnost. Na jednom místě je tak možné seznámit se s kompletním výrobním procesem v jednotlivých odvětví obalového a tiskařského průmyslu. K oblíbeným součástem patří také projekt Packaging Live, který představuje živou balicí linku v praxi. Nechybí ani doprovodný program, který se skládá z odborných přednášek a konferencí na aktuální témata.

 

Datum: 17.9.2018 16:01:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště