Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Už víme, kdo nebude chybět na veletrhu EmbaxPrint 2020

 

Svět obalů a tisku čelí novým výzvám a prochází velkými změnami. Na veletrhu EmbaxPrint zjistíte, co je v oboru nového, abyste to svým zákazníkům mohli nabídnout dříve než konkurence. 31. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint se v Brně uskuteční v termínu 20. – 23. dubna 2020 a už nyní známe několik desítek vystavovatelů.


Stejně jako jiné technické obory, také obalový a tiskařský průmysl se rychle proměňuje s nástupem robotizace a digitalizace. V době trvalého nedostatku pracovníků a rostoucích nároků na rychlost a plynulost dodávek veškerého zboží ani není možná jiná cesta. Příští EmbaxPrint proto bude hodně o technologických inovacích a řešeních, které umožňují automatizovat celý proces. Současně se výrazně projeví důraz na udržitelnost, který producenty tlačí k ekologičtějším materiálům a opakovaně využitelným nebo recyklovatelným obalům. Při tom všem ale pořád platí, že nesmíme zapomínat na hygienu, bezpečnost a ergonomii. A samozřejmě ani na starou pravdu, že obal prodává – dnes často právě svou jednoduchostí a ekologičností.

O tom všem bude 31. ročník veletrhu EmbaxPrint, který proběhne v novém termínu na konci dubna. Poprvé bude mít partnerské firmy, první z nich je společnost ARCON MACHINERY, která dodává procesní a balicí technologie pro potravinářskou, farmaceutickou a chemickou výrobu, včetně kompletních linek. Účast na veletrhu zároveň potvrdilo několik desítek předních zástupců oboru nejen z České republiky. Balicí stroje a linky představí například společnosti TECHNOLOGY, NOMATECH, TECHNOPACK, globální značka CVC Technologies nebo polský dodavatel kompletních balicích linek Radpak. Z dodavatelů obalů a obalových materiálů uvidíme firmy jako ACTI PACK CZ, Galapack nebo nadnárodní skupinu Igepa. Z oblasti značení mezi přihlášenými nechybí třeba COLOP CZ, JaGa nebo dodavatel průmyslových tiskáren ONDRÁŠEK INK-JET SYSTÉM. Prezentovat se budou také specialista na ekologický transport a bezpaletové technologie SOPACK, dodavatel etiketovacích strojů a systémů čárových kódů Unicode MD, tradiční chorvatský výrobce dopravníků KOLOMEJEC a další zajímavé firmy. Opět se chystají zúčastnit také oborové svazy, společně s některými členy se na veletrhu představí Asociace českého papírenského průmyslu, Obalový institut SYBA i Svaz českých a moravských výrobních družstev.

Brněnský veletrh EmbaxPrint má dlouhou tradici. První ročník proběhl již v roce 1969 a nyní se koná každé dva roky. Souběžně probíhají Mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA, SALIMA TECHNOLOGY, MBK, G+H a VINEX, ke kterým má EmbaxPrint tradičně blízko. Tato synergie mezi výrobci obalů a jejich uživateli bude na veletrhu EmbaxPrint 2020 podtržena propojením vystavovatelů ve společném prostoru pavilonu V brněnského výstaviště.

Datum: 21.1.2020 8:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště