Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

SYBA je odborným garantem veletrhu EmbaxPrint

 

OBALOVÝ INSTITUT SYBA, který zejména poskytuje služby členům CZECH AND SLOVAK PACKAGING ASSOCIATION SYBA z.s. a je organizátorem soutěží OBAL ROKU a DESIGN TOUCH – OBALOVÝ DESIGN ROKU a také je vydavatelem on-line newslettru CS Packaging News, se dohodl na spolupráci se společností Veletrhy Brno a.s.

V rámci této spolupráce poskytuje odbornou garanci veletrhu EmbaxPrint 2016. Veletrhu, který je platformou pro předvedení novinek v oblasti obalů, obalových materiálů a balicích technologií pro český i slovenský trh. Veletrhu, jehož historie sahá do konce šedesátých let minulého století.  Veletrhu, s nímž je spojena i historie obalové soutěže OBAL ROKU, kdy již v sedmdesátých letech minulého století byly na Embaxu prezentovány vítězné exponáty OBALU ROKU. Ne jinak tomu bude i letos a opět se představí v pavilonu G1 speciální expozice vítězů soutěže OBAL ROKU 2015 a také soutěže o nejlepší obalový design DESIGN TOUCH 2015. Každý den veletrhu v 16 hodin na stánku Syby čeká návštěvníky příjemné překvapení, možná přijde i Nazgul…

OBALOVÝ INSTITUT SYBA pořádá v rámci doprovodného programu veletrhu EmbaxPrint s ohledem na souběžně probíhající potravinářské veletrhy dne 18.2.2016 mezinárodní konferenci Save Food zaměřenou na balení potravin, svoji účast potvrdili vedle českých spíkrů i přednášející z Rakouska a Francie.

Datum: 13.1.2016 14:18:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště