Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Středoškoláci navrhovali obaly na pečivo

 

Poprvé během dvanáctileté historie projektu Packaging Live se do něj aktivně zapojili i studenti ze Střední školy umění a designu v Brně na Husově ulici. V rámci oboru Produktový design vytvořili tvarové studie obalů na pečivo. Šestnáct prací studentů z 2. a 3. ročníku je aktuálně vystaveno ve vitrínách v pavilonu V v prostorách projektu Packaging Live a zítra z nich porota vybere ty nejlepší.


„Některé z návrhů jsou velice nápadité a stálo by za to je rozpracovat, protože by se daly dobře využít v praxi, například při prezentaci zboží v obchodech nebo při jiných příležitostech. Je tu i zajímavý nápad na balení pečiva do letadel,“ říká organizátorka Michaela Zachová z agentury EQUICom. A také potvrzuje, že ve spolupráci s brněnskou „Šuřkou“, jak se Střední škole umění a designu a Vyšší odborné škole Brno zkráceně říká, chce ve větším rozsahu pokračovat i v příštím roce.

Brněnská výtvarná škola s dlouhou tradicí (mimochodem produktový design se zde vyučuje od roku 1986) aktuálně nabízí studium, jež pokrývá velkou část oborů výtvarného umění a designu a otevřela i jedinečné obory, jako je Motion Design či Ekotextil design.

Datum: 27.2.2018 13:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště