Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Specializovaný veletrh EMBAXPRINT skončil s dobým vysvědčením i pro budoucnost

 

29. ročník mezinárodního veletrhu obalů a tisku EMBAXPRINT je již minulostí a podle reakcí vystavovatelů i odborných návštěvníků má dobře nakročeno i k tomu jubilejnímu, třicátému, který nás čeká v roce 2018.

Letošní veletrh EMBAXPRINT odrážel měnící se trh a nástup digitálních technologií. Převládali vystavovatelé z obalářské branže včetně lídrů oboru, ale více než polovinu účastníků tvořily firmy, které se zde prezentovaly vůbec poprvé. Velmi silná byla účast ze zahraničí a pavilon G1 byl nakonec vyprodán do posledního místa. Veletrh ukázal také aktuální trendy a jeho významnou součástí se opět stal projekt Packaging Live, který v živém provozu představil vzorovou balicí linku vybavenou nejmodernějšími technologiemi.

Pro společnost pap4ever, která letos vystavovala poprvé, vyvolalo vystoupení na letošním ročníku veletrhu EMBAXPRINT v Brně naprostou spokojenost, proměnila svoji veletržní premiéru hned ve Zlatou Salimu! Tu získala za produkt italského partnera T-Trade, jenž v České republice představuje žhavou novinku. Jde o termotiskárnu GT ONE používající lanerless etikety. Více informací o GT ONE naleznete ZDE.


 

Datum: 20.2.2016 11:33:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště