Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Snazší a bezpečnější přeprava díky firmě Sopack

 

Na veletrhu EmbaxPrint můžete vidět ukázku většiny produktů společnosti Sopack, jejíž jednou z divizí je stabilita zboží na paletě a druhou je fixace a ochrana zboží v dopravním prostředku.

V rámci divize první můžeme na stánku vidět demonstraci funkčnosti protiskluzové podložky. I přes velmi vychýlený pohyb palety se jednotlivé produkty na protiskluzové podložce ani nehnou. V rámci divize druhé můžeme vidět ukázku vaků, nabídku úvazů, termoregulačních a kontejnerových vložek.

V České republice jsou jedineční bezpaletovou manipulací, což znamená, že se nepoužívají klasické palety, ale zboží se přepravuje na Slip Sheetech, což je pouze tenká vrstva vyrobená z papíru kraftliner či ze 100 % recyklovatelného platu HDPE. „Nejenže oproti klasické, dřevěné paletě ušetříte náklady o 80 %, ale ušetříte i místo v přepravním prostoru, a to o 15 cm výšky palety a o její hmotnost. Jedná se i o ekologičtější alternativu, vzhledem k tomu, že z jednoho stromu se vyrobí o 100ks těchto podložek více než klasických dřevěných palet,“ dodává další výhody inovativního způsobu přepravy Tomáš Zadina, jednatel společnosti Sopack.

Tloušťka Slip Sheet podložky je navržena podle hmotnosti zboží ve 3 verzích s možností až 1400 kg. Podložka je manipulovatelná za límce pomocí Push-Pull nástavce.

Novinkou na evropském trhu jsou nyní zarážky na sudy drum clip, což jsou plastové zarážky, které zabezpečují sudy při přepravě.

Kromě toho na stánku můžete vidět i různé druhy palet – papírové, dřevěné, plastové. Nechybí ani alternativní typy ekologických stretch folií z papíru, z craftového papíru s podílem recyklátu nebo fixační vaky, které se používají v námořní dopravě.

 

Datum: 7.2.2023 14:31:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště