Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Revoluční novinka ve světě balení!

 

Nové fixační folie ROLOfilm XT přinášejí více než 30% ÚSPORU NÁKLADŮ na balení.  Zajišťuje VYSOKÝ VÝKON i při nízkém protažení a garantuje STABILNÍ TUHÝ OBAL  po celou dobu fixace. Jedná se o ekologicky nejšetrnější typ fixační folie.  Vyberte tu nejlepší folii ROLOfilm XT, využijte všechny její skvělé vlastnosti a buďte  krok před konkurencí!

ROLOfilm XT dělá rozdíl!

ROLOfilm XT je ÚSPORNÝ

Není podstatné, kolik Kč stojí 1 kg fólie. Důležité je KOLIK PALET Z 1 KG FÓLIE ZABALÍTE. Při balení palet pomocí fólie ROLOfilm XT je k zabalení palety potřeba O 50% MÉNĚ FÓLIE!

ROLOfilm XT je EXTRÉMNĚ PEVNÝ a EKOLOGICKY ŠETRNÝ

Výroba fólie ROLOfilm XT produkuje nejnižší emise CO2 na 1 délkový metr – o 50% nižší hmotnosti obalu odpovídá o 50% méně emisí CO2.

ROLOfilm XT je CERTIFIKOVANÝ PRO PŘÍMÝ STYK S POTRAVINAMI

Atest pro styk s potravinami zaručuje:

  • hygienickou bezpečnost při styku s potravinami
  • stále stejný vstupní materiál
  • stále stejný výrobní postup

Společnost ROLOFOL a.s. z Frenštátu pod Radhoštěm byla založena v roce 2001. ROLOFOL zajišťuje distribuci zboží ze svých skladů a ze skladů svých autorizovaných obchodníků nacházejících se v České republice. Díky svému dynamickému rozvoji se zařadila mezi nejvýznamnější distributory stretchové fólie (LLDPE) pro ruční i strojní paletové balení zboží v České a Slovenské republice. 

Společnost ROLOFOL a.s. klade velký důraz na spokojenost svých zákazníků a dlouhodobou spolupráci s nimi. Toho je docilováno především dodávkami pouze vysoce kvalitního materiálu, který je možné díky jeho vlastnostem použít i pro tu nejnáročnější fixaci zboží na paletách. Vzhledem ke svému strojnímu vybavení nabízí společnost svým zákazníkům širokou škálu stretchové fólie v různých tloušťkách, průtažnostech, šířkách a váhách návinu. Kromě výroby a prodeje stretchové fólie se společnost ROLOFOL a.s. zaměřuje rovněž na dodávky tepelně smrštitelné fólie (LDPE) pro skupinové balení zboží, překrývací fólie (PE), lepících a vázacích pásek. 

Revoluční novinku ve světě balení - nové fixační folie ROLOfilm XT – si mohou odborní návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet na stánku společnosti ROLOFOL č. 024 v pavilonu G1 brněnského výstaviště. Více informací o společnosti ROLOFOL naleznete na: www.rolofol.cz

Datum: 21.1.2016 15:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště