Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Prohlédněte si nápadité Obaly roku

 

Některé z výrobků, které si úspěšně vedly v celorepublikové soutěži Obal roku, opravdu překvapí. Kdo by například čekal dárkovou krabičku na šperky z betonu nebo alkoholovou láhev s etiketou, která je díky použité termochromatické barvě viditelná až po vychlazení lahve na doporučenou teplotu? Zastavte se na stánku SYBA v pavilonu V a prohlédněte si některé z obalů na vlastní oči.


„To, co je na stánku k vidění, jsou obaly, jež byly oceněny v minulých ročnících. Snažili jsme se vybrat takové kousky, které se dají skladovat a jsou něčím opravdu zajímavé,“ říká obchodní a marketingová ředitelka Obalového institutu SYBA Kateřina Kolářová s tím, že na webových stránkách www.obalroku.cz lze najít fotografie a detailní popisy všech oceněných produktů od roku 2013.

SYBA, která soutěž Obal roku každoročně vyhlašuje, sdružuje subjekty činné v sektoru balení, obalů, obalových prostředků a materiálů, balicích strojů a výrobců baleného zboží a také  vzdělávací instituce v oblasti balení. Oceňuje nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení. Jedná se o certifikovanou soutěž na českém a slovenském trhu, přes kterou lze vstoupit do světové soutěže WorldStar. Přihlásit se mohou výrobci a distributoři obalů a baleného zboží, designové agentury i firmy poskytující služby v oblasti balení. Soutěží se v kategoriích potraviny, nápoje, kosmetika, farmaceutické produkty, čistící a prací prostředky, elektronika a spotřebiče, automotive (přepravní a průmyslové obaly), dárkové obaly, etikety, POP&POS displeje a ostatní. Uzávěrka 24. ročníku je 15. května 2018.

Datum: 27.2.2018 14:50:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště