Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Koho odborní návštěvníci s jistotou navštíví?

8.9.2015

S přibližujícím se datem uzávěrky přihlášek, která je stanovena na 30. září 2015, se na veletrh obalů a tisku EmbaxPrint přihlašují známé a ekonomicky smýšlející firmy a společnosti. Základní cena nájemného výstavní plochy se po uplynutí tohoto řádného termínu pro podání přihlášky zvyšuje o 20%. S využitím této výhodné nabídky pořadatelů se na veletrhu EmbaxPrint představí, mimo jiné, tyto firmy a společnosti.

Koho odborní návštěvníci s jistotou navštíví?

Ještě jste se nerozhodli, zda vystavovat na veletrhu EmbaxPrint!

7.9.2015

Vážení vystavovatelé, to, že po sedmi letech dochází opět ke spojení obou mezinárodních veletrhů EMBAX a PRINTexpo do jednoho s názvem EmabxPrint, to asi víte, že je to tradiční veletrh a v únoru příštího roku bude již jeho 29. ročník, to také víte a že souběžně s veletrhem obalů a tisku bude probíhat kompletní přehlídka potravinářského průmyslu zastoupená veletrhy SALIMA/VINEX, MBK a INTECO, to asi také víte.

Ještě jste se nerozhodli, zda vystavovat na veletrhu EmbaxPrint!

EmbaxPrint má nový vizuál!

7.9.2015

Původní vizuál veletrhu EmbaxPrint v roce 2007 bylo pouze černé logo, které vidíte vlevo.

EmbaxPrint má nový vizuál!

OBAL ROKU 2015 zná své vítěze

28.8.2015

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Současně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.

OBAL ROKU 2015 zná své vítěze

Úprava termínu konání veletrhu EmbaxPrint

24.7.2015

Vážení vystavovatelé, z organizačních a technických důvodů přistoupily Veletrhy Brno, a.s. k úpravě termínu konání mezinárodního veletrhu EmbaxPrint.

Úprava termínu konání veletrhu EmbaxPrint

EmbaxPrint pomáhá akcelerovat trh

17.6.2015

Opět po dvou letech se bude konat v termínu od 18. do 21. února 2016 v areálu brněnského výstaviště Mezinárodní veletrh obalů a tisku, obalových a tiskových technologií EmbaxPrint, veletrh s dlouholetou tradicí již od roku 1969.

EmbaxPrint pomáhá akcelerovat trh

EmbaxPrint s novinkami!

17.6.2015

Mezinárodní veletrh obalů a tisku, obalových a tiskových technologií EmbaxPrint nabízí vystavovatelům nejen nové pojetí, které vzniklo sloučením původních dvou veletrhů EMBAX a PRINTexpo, ale pořadatelé také oslovují nové skupiny vystavovatelů a B2B návštěvníků a v neposlední řadě připravili pro vystavovatele i nové cenové podmínky za pronájem výstavní plochy a finančně výhodné balíčky typových stánků „na veletrh jedním podpisem“.

EmbaxPrint s novinkami!

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště