Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

PACKSTAR 2015 zná své vítěze!

 

Nové ocenění PACKSTAR je jedinou soutěží na českém trhu, kde nejlepší obal vybírají samotní uživatelé obalů. Slavnostní předávání ocenění jednotlivým vítězům proběhlo 22. října 2015 v Aquapalace Hotel Prague.

A vítězem se stávají . . .

V kategorii Spotřebitelské obaly, které hodnotili přímo koncoví zákazníci

GreeNest 10
Přihlašovatel: Huhtamaki
Spolupracující firmy: Huhtamaki Molded Fiber NetherlandsB.V.Krabička na 10 vajec GreeNest je světovou novinkou v balení vajec. Obsahuje nejméně 50% trávy / travních vláken a je 100 % kompostovatelná a biologicky rozložitelná. Obal je certifikovaný FSC®. Tráva používaná pro jeho výrobu je sklízena na pozemcích obdělávaných formou udržitelného zemědělství. Koncept obalu založený na udržitelných technologiích přispívá k ochraně přírodních zdrojů, podporuje ekologické hospodaření. Existuje varianta obalu i pro 6 vajec.

V kategorii Skupinové obaly, které hodnotili zástupci retailu a pracovníci merchandisingových agentur, kteří s obaly manipulují přímo v prodejně

Přepravka Bohemian Ale na 11ks lahví
Přihlašovatel: Rodinný pivovar Bernard
Plastová přepravka pro Bernard Bohemian Ale pro svou výraznou barvu upoutá každého na první pohled. Rozměr je poloviční oproti standardní přepravce pro 20 ks lahví, ale díky vnitřnímu uspořádání mřížek se do přepravky vejde 11 ks lahví místo 10 ks. Pro své rozměry je určitě sympatická nejen ženám. Právě díky 11 lahvím a soft touch rukojetím, které jsou ze všech 4 stran, se s přepravkou snadněji manipuluje a její obsah je ozdobou každé oslavy či party.

V kategorii Přepravní obaly, které hodnotili zástupci přepravních a speditérských společností

One-way transportní balení pro automotive
Přihlašovatel: FORLIT
Obalové řešení vyrobené z papírových voštin je ekologickou náhradou polystyrénu a různých druhů fixačních PE a PU pěn. Používá se pro transport komponent v automobilovém průmyslu. Při větších tloušťkách nad 20 mm je více ekologický než vlnitá lepenka, protože se spotřebuje méně materiálu. Výsek je 100% recyklovatelný. Povrchový materiál: Kraftliner 275 g/m2, Jádro: Fluting 140 g/m2 , Oko: průměr 10 mm
   

   

Datum: 2.11.2015 9:32:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště