Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Packaging Live slaví 10 let. Na veletrhu EmbaxPrint zabalí rýži

 

Psal se rok 2010 a návštěvníci EmbaxPrintu obdivovali novinku – automatickou balicí linku. A protože se těšila velké oblibě, našla si stálé místo nejen na veletrhu tisku a obalů, ale i na Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Jednou ze zakládajících firem tohoto interaktivního doprovodného programu byla společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, dodavatel značících technologií Markem Imaje. Není proto náhodou, že desáté výročí nese na počest generálního partnera název Markem Imaje Packaging Live. O koordinaci technologií a integraci japonských robotů FANUC se pak postará společnost ARC Robotics.

V minulosti se na lince balily stavebnice, nápoje i čokoláda. Pro veletrh EmbaxPrint vybrali organizátoři rýži. Lidé uvidí cestu výrobku od primárního obalu po paletizaci.

Vertikální balicí stroj dodá firma Viking Mašek, o veškeré značení sáčků i krabic se postarají tiskárny Markem Imaje firmy ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, vážení produktů i detekci kovů zajistí METTLER TOLEDO. Výškově stavitelné stoly a plošiny pro obsluhu dodá ZDVIH SERVIS, manipulaci zajistí vozíky Hyundai firmy Mátl Bula. Financování technologií nabídne Moneta leasing, dodavatelem kartonových krabic je firma Thimm. O catering vystavovatelů i návštěvníků se už tradičně postará BWS Bistro.

Pořadatelé se vždy snaží přinést na Packaging Live novinku. A nejinak tomu bude i v dubnu, kdy se chystá úzká spolupráce s programovým centrem, které zajišťuje odborný časopis Automa a které navazuje na prostory balicí linky.

Společným projektem pak bude soutěž pro studenty, kteří dostanou za úkol vytvořit kreativní obal pro rýži. Pořadatel programu Packaging Live, agentura Equicom, navazuje tímto projektem na spolupráci s brněnskou Střední školou umění a designu v Husově ulici. Návrhy žáků mohli návštěvníci na veletrhu vidět poprvé před dvěma lety a výtvory se setkaly s velice pozitivním ohlasem.

Datum: 14.2.2020 8:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště