Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Nolato

 

Hledáte ten správný obal? Použijte standardní nabídku nebo si objednejte „obal na míru“. Nabízíme řešení, která splňují normy farmacie i výroby vitaminů.

Nolato patří ve zpracování a vývoji plastů a uzávěrů pro farmaceutický průmysl se svojí 60letou tradicí mezi nejvýznamnější producenty těchto obalů v Evropě. Disponuje třemi závody – Cerbo ve Švédsku a Jaycare ve Velké Británii. Má zastoupení v několika státech Evropy včetně České republiky a Slovenska a za léta působení zde má řadu spokojených zákazníků.

Výrobní technologie je založena na procesech vstřiko-vyfukování a vstřikování materiálů HDPE, LDPE, PP a PS.

Nabízí farmaceutické dózy s narážecími i šroubovacími uzávěry v široké škále velikostí, tvarů i barev.

Obaly jsou určeny pro všechny druhy substance – pevnou (tablety, kapsle, pilulky, pudr), tekutou a též pro pasty a krémy.

Kromě standardní bílé barvy si zákazník může vybrat ze škály barev víček i dóz. Odměrky, lžičky, kelímky či pipety pro laboratorní účely naleznete též v našem výrobním sortimentu.

Certifikáty výroby: ISO 9001 a 14001 a v neposlední řadě ISO 15378, které firma obdržela jako jedna z prvních v Evropě za splnění přísných hygienických podmínek nutných pro výrobu farmaceutických obalů (GMP). Naše obaly byly též schváleny pro americký trh a odpovídají regulím FDA.

PAV G1 014

www.nolato.com/pharmapackaging

Datum: 8.1.2016 10:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště