Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Nolato Cerbo: Výrobce plastových dóz a uzávěrů pro farmaceutické produkty a potravní doplňky

 

Společnosti Nolato Cerbo a Nolato Jaycare patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce plastových dóz a uzávěrů pro farmaceutické produkty a potravní doplňky ve formě pevné substance, jako jsou tablety nebo kapsle, ale též pro tekutiny. Používaná surovina pro zpracování je především PE a PP, ale také BIO materiál na bázi cukrové třtiny nebo Mass-balance materiálu. Do našeho výrobního standard portfolia patří též laboratorní pomůcky, např. odměrky, kelímky, kapátka, pipety apod.

Plastové dózy nabízíme v několika velikostech, a to se šroubovacím nebo narážecím hrdlem. Víčka jsou opatřena patentem ochrany originality a oboje, dózy i víčka, máme k dispozici kromě klasické bílé též v barevném provedení. Potřebuje-li zákazník víčka s vysoušedlem a silica gelem o různé gramáži, můžeme nabídnout.

Nolato operuje na českém i slovenském trhu již přes 20 let a má zde desítky spokojených zákazníků z řad výrobců VMS i farmaceutických produktů. Z globálního hlediska dodává své produkty významným světovým farmaceutickým výrobcům jako je Takeda, Teva apod.

 

Datum: 19.1.2023 15:13:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště