Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

MITSUBISHI - mistr balení v potravinářském průmyslu

 

Snad každá firma působící na trhu ve 21. století čelí zvyšujícím se nákladům na pracovní sílu a zvyšujícím se očekávání spotřebitelů. Je to zcela jistě jeden z důvodů, kvůli nimž v poslední době ve spotřebitelském průmyslu získávají tak velkou popularitu průmyslové roboty.

Jsou rychlé, přesné a spolehlivé a dokáží „vnést revoluci“ na každou výrobní linku, tzn. zvýšit její produktivitu a současně snížit náklady na její obsluhu.

Pokročilé roboty MELFA od společnosti Mitsubishi Electric jsou synonymem rychlosti, přesnosti, kompaktního designu, a také dlouhé životnosti. Roboty MELFA nabízí ve své třídě nejlepší parametry pro mnoho aplikací.

Roboty MELFA řady F Mitsubishi Electric jsou pod označením F-Q dostupné jako moduly na PLC platformě iQ. Ta propůjčuje průmyslovým robotům kompletní funkci PLC a je možné ji připojit bez technické náročnosti jednoduchým zasunutím CPU modelu do základní sběrnice ke stávajícím PLC. Přes integrovaný Q Controller může robot komunikovat v rámci celého zařízení s ostatními PLC moduly a komponenty. Proto jsou roboty série F-Q již ve standardu schopny pracovat s více než 8.000 vstupy a výstupy PLC procesoru bez nutnosti dalšího připojení. Obsahují standardní ethernetové rozhraní a sběrnici SSCNET III pro připojení až 8 dalších serv.

Navštivte stánek firmy Mitsubishi Electric č. 059 v pavilonu G1 na veletrhu EMBAXPRINT a přesvědčte se na vlastní oči o kvalitě robotů MELFA. Navštivte také webové stránky Mitsubishi Electric, kde se dozvíte, jaká jiná řešení z oblasti obalů a přepravy potravin Vám Mitsubishi Electric může navrhnout. Vice informací naleznete zde.

Datum: 22.1.2016 15:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště