Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Koho odborní návštěvníci s jistotou navštíví?

 

S přibližujícím se datem uzávěrky přihlášek, která je stanovena na 30. září 2015, se na veletrh obalů a tisku EmbaxPrint přihlašují známé a ekonomicky smýšlející firmy a společnosti. Základní cena nájemného výstavní plochy se po uplynutí tohoto řádného termínu pro podání přihlášky zvyšuje o 20%. S využitím této výhodné nabídky pořadatelů se na veletrhu EmbaxPrint představí, mimo jiné, tyto firmy a společnosti.

ARCOMN Machinery představí balící stroje a zařízení, BECHTOPLAST zase obalové materiály a a prostředky a společnost JaGa je odborník na čárové kódy. Nabídku balících strojů a zařízení představí německá společnost WITT-GASETECHNIK. Obalové materiály a prostředky bude vystavovat společnost NOLATO CERBO ze Švédska a také maďarská společnost ALBA PULP. Z Itálie se představí společnosti SARTI SUPPLIES z Boloně v oboru balících strojů a zařízení stejně jako APR SOLUTIONS výrobce grafických strojů a popisovačů.

Vážení vystavovatelé, pokud se chystáte vystavovat na mezinárodním veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint v Brně, využijte výhodné nabídky pořadatelů platící do 30. září 2015 a ušetřete za nájemného výstavní plochy!

Na setkání s vámi se těší tým pořadatelů veletrhu EmbaxPrint.

Datum: 8.9.2015 9:33:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště