Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Kde co bude na EmbaxPrintu?

 

PAVILON „G1“

Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint, který bude probíhat od 17. do 19. února v pavilonu „G1“. Zde budou mít odborní návštěvníci možnost posuzovat nové technologie, materiály, technické parametry a srovnávat a vybírat tak v předstihu produkty a novinky z té nejširší a nejhodnotnější nabídky, kterou představí nejen tuzemští vystavovatelé.

V tomto pavilonu bude nainstalovaná i „živá“ balicí linka PACKAGING LIVE 2016. Jde v podstatě o zmenšenou továrnu - flowpack, roboty, tiskárny pro potisk různých materiálů, lepičku krabic, etiketovačku, ovinovačku, dynamickou lavici na testování stability palet, speciální plošinu a další technologie, které návštěvníky provedou celým balícím a logistickým procesem.


PAVILON „V“

Odborná sekce veletrhu SALIMA podávající dokonalý přehled o zpracovatelském průmyslu v zemích střední a východní Evropy bude instalována v pavilonu „V“. Do komplexu mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA patří i mezinárodní veletrh mlynářství, pekařství a cukrářství  MBK a mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování INTECO. V rámci těchto veletrhů se prezentují přední výrobci a dodavatelé potravin a technologií pro potravinářské obory, mlynářství, pekařství, cukrářství, vinařství a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování z celého světa.


PAVILON „A“

Stejně jako v minulých ročnících potravinářských veletrhů bude i letos oddělená prezentace technologií a finálních produktů. Od 17. do 20.2.2016 se budou v pavilonu „A“ prezentovat potraviny české i zahraniční provenience, budou zde umístěny zahraniční účasti a stánky jednotlivých dodavatelů potravin, přísad, alkoholických i nealkoholických nápojů, cukrovinek, kávy, čaje a lahůdek. Naleznete zde ochutnávky vína i piva z minipivovarů.

 

 

 

 

Datum: 26.1.2016 20:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště