Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

KALETECH: Živá ukázka procesů lepení pro obalový a tiskařský průmysl na veletrhu EmbaxPrint

 


KALETECH nabízí zákazníkům v České republice komplexní služby v oblasti technologie průmyslového lepení.  Je zástupcem a výhradním dodavatelem technologie Robatech a má k dispozici 45 let zkušeností z praxe.  Navrhne systém nanášení tavných i studených lepidel přesně podle vašich požadavků, nainstaluje jej a ukáže, jak s ním pracovat. V rámci podpory nabízí také služby v podobě servisupůjčovny zařízení či školení zaměstnanců.

Na veletrhu EmbaxPrint bude KALETECH prezentovat hned několik zařízení pro aplikaci lepidel vhodných pro obalový a tiskařský průmysl.

Nejmodernější lepicí technologie, které výrazně snižují energetickou spotřebu

Na výstavním stánku KALETECH v pavilonu V (stánek č. 027) budou k vidění nejnovější produkty, které tvoří prvky lepicího systému – tavná jednotka Vision, elektrické aplikační hlavy Volta + SpeedStar a vyhřívané hadice Performa. Ty díky revolučnímu systému izolace snižují spotřebu elektrické energie o desítky procent oproti ostatním zařízením stejné třídy. Zároveň je nová technologie bezpečnější pro obsluhu a údržbu, protože výrazně snižuje riziko popálení. To, jaké úspory skutečně přineslo nasazení těchto produktů do výroby si můžete přečíst v případové studii od výrobce cigaret JTI. Moderní zařízení lze navíc snadno integrovat do systémů řízení výroby a je plně připraveno pro průmysl 4.0.

Tavná jednotka Vision

 

Aplikační hlava Volta a vyhřívaná hadice Performa

Lepení pomocí robota, stabilizace krabic na Packaging Live

Kromě expozice stánku KALETECH bude možné prohlédnout si způsoby aplikace lepidla také v rámci projektu Packaging Live. Stále aktuálnější je využití průmyslových robotů, které se neunaví a pracují s konstantní přesností. Řešení s lepicí hlavou si poradí s tvarově složitými součástmi, snižují spotřebu lepidla a zmetkovitost výroby oproti ručním aplikacím.

Lepení robotem

Dále uvidíte moderní a efektivní způsob stabilizace výrobků na paletě. Tento systém je možné integrovat přímo do procesu výroby a tím zredukovat nebo úplně odstranit použití stretch fólie. Systémy stabilizace výrobků na paletě pomocí tavného lepidla šetří provozní náklady i životní prostředí a pomáhají tak naplnit dnešní požadavky na udržitelnost výroby.

Paletizace pomocí tavného lepidla

V některý výrobních procesech má stále své opodstatnění ruční aplikace lepidla. Proto si návštěvníci budou moct prohlédnout také ruční aplikátor EasyStar s tavící jednotkou Concept, který bude součástí linky pro balení rýže.

Aplikace studených lepidel

V rámci projektu Packaging Live bude také demo ukázka technologie pro aplikaci studených lepidel. Jak tavné, tak i studené lepení mají své přednosti a vhodné oblasti využití. Budete tak mít příležitost oba způsoby porovnat a promluvit si se zkušenými odborníky o tom, které řešení by pro vás mohlo být vhodnější.

Dotazy ohledně vystavovaných produktů vám rád zodpoví zkušený tým KALETECH, který spolu s vystavenou technologií najdete v pavilonu V, stánek č. 027.

 

Datum: 19.1.2023 13:36:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště