Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Investujte své prostředky efektivně!

 

Vážení obchodní přátelé, chcete být úspěšnější na trhu? Získat nové kontakty? Poohlížíte se po možnostech exportu? Potřebujete se zorientovat na trhu obalů a tisku a obalových a tiskových technologií?

Pokud ano, potom je mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint 2016 jedinečný obchodní a marketingový nástroj pro získávání kontaktů a obchodních vazeb, které na internetu nezískáte. Stále platí, že obchody se uzavírají mezi lidmi a Vaše rozhodnutí zúčastnit se veletrhu EmbaxPrint nebude krokem vedle!

Za tři měsíce se otevřou brány brněnského výstaviště, aby přivítaly odborníky, obchodníky a odborné návštěvníky na jubilejním, již dvacátém devátém mezinárodním veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint, který proběhne v termínu od 17. do 29. února 2016.

Pokud patříte mezi ty výrobce nebo dodavatele, kteří svou účast na veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint 2016 ještě zvažují, nejste na 100% rozhodnuti, nemáte s veletrhy zkušenost nebo se obáváte náročné přípravy, můžete si být jisti, že k přihlášce na tento veletrh získáte jako bonus bezplatné poradenství, jak uspět na veletrhu a jak se na něj připravit.

Vážení obchodní přátelé, rozhodněte se správně a investujte své prostředky efektivně. Nezapomeňte se přihlásit na veletrh obalů a tisku EmbaxPrint - veletrh s dlouholetou tradicí, který ve stejném termínu doplňují mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA/VINEX – MBK – INTECO. Veškeré informace o cenách a možnostech přihlášení vystavovatelů on-line naleznete na těchto webových stránkách.

Datum: 27.10.2015 9:40:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště