Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Vinamet rozšířil výrobu pro velký zájem

 

Firma Eva Filsáková – Vinamet je rodinnou firmou, která funguje od roku 1991 a od roku 1993 provádí vlastní výrobní činnost v oblasti výrobků z plastických hmot. Zaměřují se na výrobu produktů v odvětví farmacie a potravinářského průmyslu. Především na lékovky z HP-PE a z PET plastu. Vyrábí také další drobné příslušenství v podobě mechanických rozprašovačů, odměrek, kapátek a dalších.

Všechny výrobky, které mají v nabídce, máte možnost vidět i na stánku a jsou vyráběné v České republice. Jejich produkty odebírají jak maloodběratelé, tak velké firmy, dokonce jsou schopni vyrobit produkt na zakázku. Je možno vyrobit lékovku v jakékoliv barvě, tvaru, množství, výšce. Poptávka byla natolik vysoká, že se jim podařilo rozšířit výrobu, a to ještě o jeden výrobní závod, což je posledním firemním úspěchem. Aktuálně mají tedy závod u Zlína a v Havířově.

Veletrh je pro nás o tom, že máme možnost potkat se se všemi na jednom místě. Veškeří naši stávající klienti o naší účasti ví, většina z nich to sem nemá daleko. Brno má pro nás dobrou strategickou pozici. Nových klientů se zde také již pár objevilo. Je to ale také o tom kontaktu, že člověk sem k nám může přijít a podívat se, co vyrábíme a seznámit se s tím. Hlavním cílem je ale stále prezentace firmy,“ popisuje Radim Krátký, dispečer firmy Vinamet.

 

Datum: 8.2.2023 12:46:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště