Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Ilapak

 

Myšlení V-Smart pro Vaše podnikání!
V-Smart je základním vertikálním formovacím, plnicím a svařovacím (VFFS) strojem s krokovým chodem, který je ideálně vhodný pro cukrovinky, oříšky, sušené ovoce, pečivo, práškové a nepotravinářské aplikace. Automatický sáčkovač V-Smart s krokovým chodem se vyznačuje otevřenou rámovou konstrukcí, výjimečně kompaktními rozměry a konkurenční cenou za kvalitu značky ILAPAK.

Vertikální balicí stroj řady Vegatronic ILAPAK je schopen vyrábět nejvíce inovační rozsah druhů obalů nejvyšší kvality při zajištění flexibility a výjimečného výkonu.

Balicí stroje typu flowpack Smart ILAPAK
Elektronický stroj základní úrovně plně řízený PLC s intuitivním ovládacím rozhraním (HMI): nejlepší balicí stroj typu flowpack pro malorozsahové použití, kde se požaduje rychlá a snadná operace změny velikosti.

Balicí stroj typu flowpack SMART je spolehlivý s nízkými provozními náklady, je k dispozici i v nerezové verzi pro možnost provozu v různých odvětvích.

Balicí stroje ILAPAK typu flowpack s vodorovnou rotační čelistí mohou být navrženy tak, aby vyhovovaly konkrétním požadavkům každého zákazníka a poskytovaly maximální flexibilitu a efektivitu výroby při každé úrovni výkonu.

PAV G1 006

www.ilapak.pl

Datum: 6.1.2016 13:23:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště