Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

HGLASER CZECH REPUBLIC: Výrobce laserových technologií

 


Společnost
HGLASER CZECH REPUBLIC působí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku. Jde o dceřinou společnost australsko-čínské společnosti HGLASER, patřící mezi dva největší výrobce laserových technologií na světě s roční produkcí více jak 1 000 řezacích laserů a obratem více jak 1,64 miliardy USD. Společnost HGLASER se řadí mezi přední světové lídry v laserových technologiích.

Po celém světě zaměstnává více jak 12 000 pracovníků a zaměstnanců distributorů. Ve svém čínském středisku vybudovala vlastní univerzitu zaměřenou na tyto moderní technologie. HG LASER se dále dělí na řadu dceřiných společností, jako například HGTech, která má více jak 50 let zkušeností s laserovou technologií.  Výrobní a vývojové závody jsou jak v Číně, tak i v Austrálii či USA. Zaměřuje se především na řezací, čisticí, svařovací a značicí lasery, pravidelnou servisní činnost a dodávky náhradních dílů.

Mezi nejrozšířenější technologie s vysokou životností a odolností patří i laserové značení. Jde o technologii, která trvale označí jakýkoliv materiál, např. papír, dřevo, plast, sklo, kámen, kůži, textil i kov. Je velmi oblíbená vzhledem k minimálním provozním i servisním nákladům. Na svém stánku firma představí značicí vláknový laser Flying F50, čistící 2000W kontinuální laser a 2000W svařovací laser.

 

Datum: 18.1.2023 15:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště