Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

HENNLICH: Distributor a výrobce průmyslových zařízení

 

Společnost HENNLICH je průmyslovým distributorem a výrobcem průmyslových zařízení pro drtivou většinu průmyslových odvětví s rozsáhlým skladem v Litoměřicích a s tradicí 100 let.

Součástí expozice bude kolaborativní robot HCR-5A s certifikací ISO Clean-room 2 do čistých prostorů a uchopovači s FDA certifikací do potravinářství. Robot je možno použít na balení, vaření, kontrolu, manipulaci a spoustu jiných činností.

 

Speciální energetický řetěz TH3 od firmy igus® odpovídá hygienickým FDA a EU principům uplatňovaným v potravinářském průmyslu a je jednoduše čistitelný díky otevřené konstrukci. Vystaveny budou i energetické řetězy menších a středních velikostí E2 micro, E2 mini, Easychain® a Zipper pro použití ve všeobecném strojírenství, např. pro balící linky.

Od stejného výrobce jsou i samomazná plastová kuličková ložiska a ozubená kola pro potravinářské a tiskové aplikace, která přináší výhodu v absenci maziva, minimálních nárocích na údržbu a velmi nízké hmotnosti. Poslední skupinou produktů jsou pneumatické prvky HENNLICH. Jsou rychle dostupné a pomáhají zvýšit produktivitu firem při udržení nízkých investičních nákladů.

 

Datum: 19.1.2023 13:57:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště