Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

GRANITOL – světový výrobce fólií

 

Akciová společnost GRANITOL se sídlem v Moravském Berouně je největším výrobcem vyfukovaných polyetylenových fólií a vázacích PP pásek v České republice. Na únorovém veletrhu EMBAXPRINT představí novinku a to laminované fólie LAMITEN®


Laminované fólie LAMITEN® jsou určeny k výrobě flexibilních obalů pro segment potravin, drogerie, farmacie, Pet Food a další. Díky laminaci můžeme kombinovat různé materiály typu PE, BOPP, CPP, PET, AL či papír. Tím dochází k maximálnímu využití vlastností jednotlivých vrstev, každá vrstva tak plní v obalu svou funkci. Fólie splňují náročné požadavky na bariérové vlastnosti, zdravotní nezávadnost, vzhled a funkčnost. Laminované fólie vykazují vysokou mechanickou pevnost, robustnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Fólie jsou vhodné pro přímý styk s potravinami a je možné je potisknout až 8 barvami.

GRANITOL je výrobní podnik se 120 letou tradicí (1895-2015). Každý rok investuje nemalé prostředky do dalšího rozvoje technologií a modernějšího strojního vybavení. Významné investiční aktivity zvyšují možnosti výroby GRANITOLU a rozšiřují nabídku našich výrobků. V loňském roce dosáhl GRANITOL tržeb ve výši 1,3 mld. Kč a jeho významná část produkce je exportována do zemí střední, východní a západní Evropy. Priority firmy GRANITOL jsou kvalita výrobků a služeb, stejně jako spokojený zákazník. GRANITOL vlastní certifikát Managementu hygieny pro výrobu fólií pro potraviny dle ČSN EN 15593:2008 a je několikanásobným držitelem ocenění Obal roku, udělovaný Obalovým institutem SYBA.

Produktové portfolio zahrnuje širokou škálu různých druhů obalů, které najdou uplatnění ve většině průmyslových, zemědělských a obchodních odvětvích:

Navštivte stánek firmy GRANITOL č. 066 v pavilonu G1 brněnského výstaviště. Více informací najdete na stránkách na www.granitol.cz

Datum: 21.1.2016 13:56:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště