Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

FANUC Czech s.r.o. předvede průmyslové roboty

 

Společnost FANUC se letos představí na veletrhu EmbaxPrint v Brně, a to v rámci akce Packaging Live. Předvede řadu prvků průmyslové automatizace vhodné pro potravinářský segment, a to především průmyslové roboty:

M-2iA/3S vč. rámu, dopravníku, 2D visual line trackingu (2 enkodéry)
Řada M-2 byla navržena tak, aby splňovala různé požadavky na prostorové řešení a vyhovovala potřebám širokého rozsahu vysokorychlostních dopravníků a ultra rychlých operací sběru, balení a manipulace. Roboty jsou k dispozici ve tří- nebo čtyřosé variantě, s užitečným zatížením až 6 kg a maximálním dosahem 1,13 m.

FANUC kolaborativní robot CR-7iA/L
Představte si svět bez bezpečnostních klecí, kde bok po boku pracují lidé a roboty. V tomto světě by roboty prováděly veškerou namáhavou práci, což by lidem umožňovalo věnovat svůj cenný čas lehčím úkolům, které vyžadují větší obratnost nebo zkušenosti. Díky spolupracujícím robotům FANUC již takový svět existuje. Roboty se integrují do stávajících výrobních prostředí a přímo spolupracují s lidmi, což z nich činí významnou část týmu.

FANUC M-20iB/25C
Řada M-20, je u FANUCu jedničkou v oblasti užitečného zatížení, dosahu a rychlosti os, těží z dosahu až 2 m a nosnosti až 35 kg. Výjimečná konstrukce tohoto silného, avšak rozumně lehkého stroje se 6 osami využívá výhod dutého horního ramene a zápěstí bez omezení výkonu. Model M-20 je ideální pro manipulaci s různými materiály, představuje skvělou volbu pro úlohy zahrnující středně těžké náklady.

Dále bude na veletrhu představena buňka na krájení pečiva / těsta pomocí ultrazvukového nože s robotem LR Mate 200iD a aplikace, ve spolupráci se společností ONDRÁŠEK INK – JET SYSTEM spol. s r.o., představující potiskovou hlavu Limatronic Limitag V5, která bude umístěna na robotu FANUC M-10iA. Poslední aplikace, která bude v rámci veletrhu předvedena, se týká kolaborativní robotiky, kdy bude ukázána paletizace/depaletizace za pomocí kolaborativního robota CR-35iA bez oplocení.

 

www.fanuc.cz

 

Datum: 13.2.2018 21:59:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště