Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

EmbaxPrint vykročil k jubilejnímu ročníku!

 

30. ročník mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint se uskuteční od 27. února do 2. března 2018 v pavilonu G1 brněnského výstaviště. EmbaxPrint je ideálním místem jak pro představení technologických inovací, řešení a novinek, tak i místem setkání obchodních partnerů. Především však představuje významnou příležitost pro hledání nových obchodních příležitostí a představení trendů v obalářském a tiskařském průmyslu.

Spojení veletrhu EmbaxPrint s potravinářskými veletrhy SALIMA-MBK-INTECO-VINEX, které se budou konat ve stejném termínu, se osvědčilo i v minulých letech a důvod je nasnadě – vysoké procento produkce obalového průmyslu směřuje právě do potravinářství. Komplex veletrhů se tak stává středoevropskou platformou č. 1 pro potravinářský, obalový a tiskařský průmysl.

 

Významná podpora odborných partnerů

Veletrh EmbaxPrint je jediným veletrhem svého oboru v České republice, který je oficiálně podporován hlavními profesními svazy a asociacemi, které jsou zárukou vysoké profesionality a odbornosti jak veletrhu, tak i doprovodného programu. Odbornými garanty veletrhu jsou Obalový institut SYBA, Asociace českého papírenského průmyslu a Svaz českých a moravských výrobních družstev.

 

Ohlédnutí za minulým ročníkem

V roce 2016 se na veletrhu registrovalo 25 000 návštěvníků z 34 zemí světa. Návštěvníci pocházeli z širokého spektra průmyslových oborů – z potravinářské výroby, strojírenství, automobilového průmyslu, farmacie, chemie a mnohých dalších. Z registrací je patrné, že na veletrh přichází správné cílové skupiny odborných návštěvníků – 59 % z nich má ve firmě rozhodující či spolurozhodující hlas. 75 % návštěvníků se primárně zajímá o novinky a inovace. Přijďte je představit!

Závěrečnou zprávu z minulého ročníku naleznete zde a fotoohlédnutí zde.

 

 PACKAGING LIVE se představí i v roce 2018

Součástí veletrhu bude již tradičně i projekt Packaging Live – vzorová balicí linka vybavená nejmodernějšími technologiemi, která naživo předvede kompletní technologické workflow procesu balení, potisku, značení a logistiky v praxi. Jednání s partnery projektu nasvědčují tomu, že Packaging Live bude i v roce 2018 atraktivním zážitkem!

 

Včasné přihlášení s sebou nese mnoho výhod

Již nyní evidujeme mnoho poptávek jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Pro všechny, kteří výhody přímé komunikace s klientem v prostředí renomované veletržní akce znají a dokáží je využít k obchodním úspěchům i pro ty, kteří se teprve rozhodují, chystáme to nejlepší místo pro prezentaci.

Neváhejte a přihlaste se na veletrh ještě dnes! Spolu s cenovým zvýhodněním můžete také navýšit hodnotu veletržní účasti získáním mediální podpory zdarma. Využijte mediálního propojení veletrhů s vydavateli odborných časopisů, deníků i ekonomických titulů. Tato spolupráce přináší vysokou přidanou hodnotu ve formě zvýšení publicity a informovanosti o vás a vašich produktech. Chcete získat s účastí na veletrhu více výhod? Přihlaste se do 30. října 2017! 

Více informací pro vystavovatele a online přihlášku naleznete zde

 

 

Datum: 22.9.2017 8:33:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště