Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

EmbaxPrint začíná a letos slaví jubilejní 30. ročník

 

Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint letos oslaví výročí – v pavilonu G1 se totiž letos uskuteční již 30. ročník. Jedná se o jediný veletrh svého oboru v České republice, díky čemuž se stal ideálním místem pro předvedení technologických inovací a řešení. O významu svědčí i narůstající zájem vystavovatelů, a to nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Prezentace významných firem v oboru

Nově se veletrhu zúčastní firmy Deufol, Golpretech, PEBAL, Reelton, Techni Trade. Veletrh zaujal i zahraniční firmy – poprvé například OPAX a INTERDRUK z Polska, CGP Coating Inovation z Francie nebo slovenské firmy AuLea a Korekt Plus. Prezentovat se dále budou také firmy Arcon Machinery, Ondrášek Ink-Jet Systém, Nedpak, Velteko nebo Nomatech. Návštěvníci tak získají komplexní přehled o novinkách v obalovém i tiskařském průmyslu.

Vrací se Packaging Live

Na EmbaxPrint se opět vrátí projekt Packaging Live. Zájemci se tak mohou podívat na moderní proces balení pečiva za využití robotů, nových průmyslových tiskáren a dalších obalových technologií. Organizátorem je agentura EQUICom a generálním partnerem se stala společnost TECHNOLOGY. Celá linka nabízí zajímavou podívanou a navíc nebude chybět ani oblíbená ochutnávka prémiového pečiva Breadway, které se stalo produktem letošního balení.

Odborný doprovodný program

K EmbaxPrintu patří i odborný doprovodný program. Uskuteční se například konference Asociace českého papírenského průmyslu, která se bude zabývat tématy jako sběrový papír, rostoucí potenciály na pivním trhu či výroba nasávané kartonáže. Další konferenci Obaly pro potraviny a kosmetiku organizuje Obalový institut SYBA. Během EmbaxPrintu bude navíc poprvé k vidění i výstava Kalendář roku 2018.

Potravinářské veletrhy SALIMA, SALIMA Technology, Vinex, MBK a INTECO

Souběžně s veletrhem EmbaxPrint se konají i další veletrhy zaměřené na potravinářské obory. Na prezentaci potravin se zaměří SALIMA, na potravinářské technologie SALIMA Technology. Pro pekaře a cukráře je určen veletrh MBK. INTECO představí zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování. Všechny akce k sobě mají obsahově i oborově velice blízko, takže se jedná o ideální místo pro každého odborníka. Veletrhy jsou umístěny do pavilonů A1, A2 a V.

Festival chutí v pavilonu C

Letošní novinkou je Festival chutí, který se uskuteční v pavilonu C od 1. do 3. března. Hlavní součástí je festival minipivovarů, na kterém se představí 50 českých i moravských výrobců piv. K ochutnání bude více než 300 pivních vzorků a chybět nebudou ani jedinečné pivní speciály. Kromě minipivovarů však budou přítomni i prodejci různých pochutin, vinaří a podobně. Vstupné na Festival chutí je 100 Kč a platí také na ostatní souběžně konané veletrhy. V rámci vstupenky získáte navíc kupon na jednu degustaci piva zdarma.

Informace o vstupenkách a otevírací době najdete zde.

Datum: 16.1.2018 14:56:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště