Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

EmbaxPrint již za necelé tři měsíce!

 

Veletrh obalů a tisku EmbaxPrint 2016 se blíží. Od 17. února 2016 se otevřou brány brněnského výstaviště, aby přivítaly odborníky a obchodníky na již 29. ročníku mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint.

V pavilonu „G“ brněnského výstaviště budou odborní návštěvníci posuzovat nové technologie, materiály, technické parametry a srovnávat a vybírat tak v předstihu produkty a novinky z té nejširší a nejhodnotnější nabídky, kterou představí nejen tuzemští vystavovatelé.

Koho s jistotou odborníci navštíví?

  • Ve skupině obalové materiály a prostředky to budou, mimo jiné, také zástupci firem a společností: ACTI PACK CZ, BECHTOPLAST, INDUSTRIAL MACHINERY, KURZ Czech & Slovak, ROLOFOL, TransPak CZ nebo WPA CZ.
  • V sekci balicí stroje a zařízení budou vystavovat své novinky firmy APPEC GROUP, ARCON Machinery, KUDA Pavel, MONATECH, NIROSTA, VELTEKO CZ a VIKING MAŠEK.
  • Značicí stroje, zařízení a etikety návštěvníkům nabídnou BIBUS, Bottling Printing, CIVEST Praha, GRAFIKO PRINT, HaWe systém, INK & MEDIA, Ink Jet Service, ONDRÁŠEK INK-JET SYSTÉM, OPUS Praha, UNICODE MD i odborník na průmyslové značení společnost JaGa.

Které ze zahraničních firem se představí?

Nabídku balicích strojů a zařízení ze zahraničí představí německá společnost WITT-GASETECHNIK, obalové materiály a prostředky bude vystavovat také německá společnost CLARUS, dále ENDUPACK z Francie, NOLATO CERBO ze Švédska, maďarská společnost ALBA PULP i PLASTOKARTON z Polska. Z Itálie se představí společnosti SARTI SUPPLIES z Boloně v oboru balicích strojů a zařízení stejně jako APR SOLUTIONS - výrobce grafických strojů a popisovačů.

Datum: 23.11.2015 21:42:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště