Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

EmbaxPrint boduje, zaujal řadu firem

Již nyní, před řádným termínem podání přihlášek, registrujeme zvýšený zájem o veletrh u tradičních vystavovatelů z oborů balicích strojů, obalových materiálů, značících strojů a zařízení, tiskových strojů a strojů na zpracování tisku. Mnozí z nich navyšují výstavní plochy.

Pozadu však nezůstávají ani noví vystavovatelé. Veletrh zaujal také zahraniční firmy, za všechny již přihlášené můžeme zmínit například polskou firmu INTERDRUK z oboru polygrafie a reklamní služby. Obalové materiály budou poprvé v ČR prezentovat zahraniční společnosti  BOMARK PAK z Chorvatska, DRAGON FOILS z Číny nebo společnost OPAX z Polska.

 

Skutečně reprezentativní přehlídka firem na veletrhu SALIMA

Obrovský zájem zaznamenává také souběžný potravinářský veletrh SALIMA. Už teď, ještě před řádným termínem podání přihlášek, víme, že se návštěvníci mohou těšit na přehlídku společností reprezentující to nejlepší ve svých oborech. Široký sortiment domácích i zahraničních značek pro hotely, restaurace a kavárenské provozy nabídnou například Delikomat, Retigo, Gastro Mach, Montycon, Eiskon a mnohé další.

Oživení a chuť znovu investovat se projevuje na poptávkách návštěvníků z řad majitelů a provozovatelů potravinářských výrob, provozovatelů restaurací a obchodníků. Ti už teď poptávají konkrétní produkty a služby. Určitě nebudou zklamáni. Na jejich návštěvu se již nyní těší společnosti Frimark, RN servis, Ille service,Winterhalter, Sahm Gastro, TC Bohemia, Unis Cool a i dodavatelé potravin nápojů a specialit z ČR a zahraničí.

 

Využijte propagační kampaň veletrhu

Zvyšte hodnotu veletržní účasti získáním mediální podpory zdarma. K efektivní přípravě veletrhu a propagaci společností a produktů můžeme našim vystavovatelům účinně pomoci. Sdělte nám, čím chcete návštěvníky oslovit, překvapit, co nového se děje ve Vaší společnosti. Využijte tak mediálního propojení veletrhů s vydavateli odborných časopisů, deníků i ekonomických titulů. Tato spolupráce přináší vysokou přidanou hodnotu ve formě zvýšení publicity a informovanosti o Vás a Vašich produktech.

 

Neodkládejte přihlášení na veletrh

Chcete získat cenové zvýhodnění? Přihlaste se na veletrh do konce října! Dřívější přihlášení s sebou přináší také větší možnost výběru plochy. Zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v tomto termínu. Více informací naleznete zde

Datum: 26.10.2017 8:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště