Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Dragon Foils nabídne novinky v oblasti výroby fólií

 

Dragon Foils patří k jedné z nejznámějších firem v Číně v oblasti high-tech. Zabývá se zejména výzkumem a vývojem, výrobou a prodejem kovových a holografických fólií, a to jak pro laminaci za studena, tak i za tepla.

Společnost byla založena v roce 2006 a má za sebou tedy již 12 let zkušeností v oblastech výroby i exportu v obalovém průmyslu. Jejich fólie jsou vyváženy do více než 40 zemí světa, včetně Austrálie, Brazílie, Francie, Německa, Indie, Itálie, Ruska, Španělska, Thajska, USA, Velké Británie atd.

Fólie pro laminaci za studena začal Dragon Foils v Číně prodávat od roku 2014 a od té doby se stala předním dodavatelem v zemi.

Použití fólií Dragon Foils:

  • samolepicí etikety pro kosmetické obaly a pro balení potravin
  • krabice na kosmetiku, balení cukrovinek, krabice na víno
  • reklamní materiály, aplikace v grafickém průmyslu
  • pro aplikaci digitálního tisku - široce používané v širokém spektru průmyslových odvětví, včetně komerčních tiskáren, výrobců plastových karet, firem zabývajících se balením, novinových tiskáren, fotografických tiskáren

Jaký je rozdíl mezi laminováním za tepla a za studena? Jak lze poznat z názvu technik, tak hlavní rozdíl spočívá v provedení. Pro laminování za tepla se dokumenty vloží do připravených kapes a projdou vyhřívanými laminátory. Lepidlo na vnitřní straně kapsy se roztaví a spojí se s dokumentem. Při laminaci za studena se fólie s dokumentem spojí působením tlaku.

 

Datum: 10.2.2018 15:14:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště