Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Český papírenský průmysl a ACPP na veletrhu EMBAXPRINT 2016

 

Papírenský průmysl patří k menším, ale významným odvětvím a je konkurenceschopným a perspektivním oborem zpracovatelského průmyslu ČR s dobrou environmentální výkonností. Papír a výrobky z něj jsou všude kolem nás. Setkáváme se s nimi od narození (hygienické výrobky …), ve školách (grafické papíry, sešity, učebnice...), v zaměstnání (kancelářské papíry…), v obchodě (obaly, letáky…) a konečně i v průmyslu (balení zboží).

Papírenská výroba zahrnuje jak zpracování dřevní hmoty a výrobu buničiny, či recyklaci vláken ze sběrového papíru, tak především produkci papírů a lepenek a jejich následné zpracování, především na obaly. Finální papírenské produkty nacházejí uplatnění ve všech ostatních oborech nejen zpracovatelského průmyslu, především pak v polygrafickém odvětví a průřezovém oboru balení, včetně náročného balení potravinářské produkce.

To potvrzuje jak společná účast členských firem papírenské asociace (Corex Czech Vyškov, KRPA Paper Hostinné, SOŠ a VOŠ Obalové techniky Štětí a hostů Dopla PAP Sušice, BALSAC Papermill Lukavice a BENZ-HMB Czech) tak i samostatná expozice člena ACPP, firmy CIVEST Praha na letošním ročníku veletrhu EMBAXPRINT. Bude se zde prezentovat i ODCP Univerzity Pardubice, technická Společnost průmyslu papíru a celulózy při ČS VTS a tradiční odborný časopis Papír a celulóza (Vydavatelství Svět tisku), na jehož obsahu se ACPP i nadále výrazně podílí.

Veletržní expozici ACPP naleznou návštěvníci veletrhu EMBAXPRINT na stánku č. 019 v pavilonu G1 brněnského výstaviště. Všichni zájemci o obaly a obalové materiály na bázi papírů a lepenek jsou zváni k prohlídce společného stánku ACPP.

Datum: 11.2.2016 12:59:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště