Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Arcon Machinery a.s.

 

Váš dodavatel procesních a balicích technologií pro potravinářskou, farmaceutickou a chemickou výrobu.

Arcon Machinery a.s., firma s více než 30-ti letou tradicí na českém trhu, zastupuje řadu významných zahraničních dodavatelů balicích a procesních technologií pro potravinářskou, farmaceutickou, kosmetickou a chemickou výrobu. 

Dodává kartonovací a celofánovací stroje, tabletovací lisy, plničky kapslí, blistrovací stroje,plničky kapalin a prášků, sáčkovačky, indukční zatavovací zařízení, počítačky tablet, granulátory, potahovačky, sušičky, mlýny, sítovačky, homogenizátory a též kompletní výrobní linky, včetně systémů pro značení výrobků a serializaci.

Firma Arcon Machinery a.s. bude na svém stánku č. 042 v pavilonu V vystavovat mimo jiné kompletní balicí linku korejské firmy COUNTEC, model DMC-4T na dávkování tablet a kapslí do dóz (8 počítacích drah), s automatickým stavěním dóz na dopravník (stavěčka dóz, model UA-100), s výkonem 35 dóz za minutu, s následným uzavíráním dóz (automatická šroubová uzavíračka model SC-40). Korejská firma COUNTEC patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům systémů pro dávkování tablet do dóz, včetně kompletních linek – viz ilustrační foto kompletní linky COUNTEC s výkonem 200 dóz za minutu níže:Dále bude na našem stánku vystavena blistrová balička korejské firmy HOONGA, model HM-V3. Firma HOONGA, podobně jako firma COUNTEC v oblasti počítaček, patří ke špičce světových výrobců farmaceutických blistrovacích a kartonovacích linek. Níže je ukázka blistrovacího monobloku s výkonem 600 blistrů za minutu.

V další části expozice si budou moci návštěvníci našeho stánku prohlédnout 8-stanicový rotační tabletovací lis korejské firmy PTK (Pharma Tech Korea), model PRLM8 a též automatický kapslovací stroj PTK, model PF-1000. 

Jako žhavou novinku vystavíme letos na Embaxu rotační plničku stojacích sáčků (doypack) se zipovým uzávěrem, od korejského výrobce NAOPACK.

Většinu dodávaných zařízení též standardně osazujeme označovacími systémy DOMINO.

 

Datum: 6.2.2020 9:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště