Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Arcon Machinery a.s.: Váš dodavatel procesních a balicích technologií pro potravinářskou, farmaceutickou a chemickou výrobu

 


Arcon Machinery a.s
., firma s více než 30letou tradicí na českém trhu, zastupuje řadu významných zahraničních dodavatelů balicích a procesních technologií pro potravinářskou, farmaceutickou, kosmetickou a chemickou výrobu.
   

Dodáváme blistrovací a kartonovací stroje, tabletovací lisy, plničky kapslí, plničky kapalin a prášků, počítačky tablet a kapslí, uzavíračky dóz a indukční zatavovače víček, granulátory, mixéry, mlýny, fluidní sušárny, homogenizátory, sítovačky, pneumatické dopravníky a též kompletní výrobní linky, včetně systémů pro značení, etiketování  a serializaci.

Na našem stánku č. 014 v hale V budeme vystavovat mimo jiné i automatickou počítačku tablet model DMC-60T od jihokorejské firmy COUNTEC, pro dávkování tablet a kapslí do dóz (2x6 počítacích drah), s výkonem až do 60 dóz po 100 tabletách za minutu. Troufáme si tvrdit, že námi dodávané počítačky tablet od firmy COUNTEC již v ČR vlastní a používá naprostá většina firem zabývajících se balením tablet a kapslí do dóz. Ať už se jedná o nejmenší stolní modely DMC-4, DMC-4C s dopravníkem i bez, až po vysoce výkonné automaty DMC-120T, DMC-200 či DMC-300. Více najdete také na www.countec.com

Jihokorejská firma COUNTEC se řadí k nejvýznamnějším světovým výrobcům systémů pro dávkování tablet do dóz, včetně kompletních linek – viz ilustrační foto kompletní linky COUNTEC s výkonem do 200 dóz za minutu níže:

Dále bude na našem stánku vystavena horizontální kartonovačka od jihokorejské firmy HOONGA, model HC100.

Firma HOONGA, podobně jako firma COUNTEC v oblasti počítaček, patří ke špičce světových výrobců farmaceutických blistrovacích a kartonovacích linek (viz též www.hoonga.com).

Níže je ukázka blistrovacího/kartonovacího monobloku s výkonem až do 600 blistrů za minutu.

         

V další části expozice si budou moci návštěvníci našeho stánku prohlédnout  8-stanicový rotační tabletovací lis od jihokorejské firmy PTK (Pharma Tech Korea), model PRLM8 (více na www.ptk4u.com).

Jako žhavé novinky vystavíme letos na EmbaxPrintu též exponáty od našich partnerů ze Švýcarska (Gericke AG) a z Německa (GKM Siebtechnik GmbH). Na obrázku níže je ukázka vibrační sítovačky GKM, která slouží k prosévání a třídění sypkých materiálů.

 

 

Námi dodávané balicí stroje též na přání osazujeme označovacími systémy DOMINO.

Naše divize DOMINO, jakožto výhradní distributor této značky, dodává veškerý sortiment, včetně inkoustových, termotransferových a laserových tiskáren a aplikátorů etiket. 

 

 

 

 

Datum: 18.1.2023 9:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště