Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

Arcon Machinery a.s. vám pomůže s balením potravin

 

Firma Arcon Machinery a.s. zastupuje řadu významných zahraničních dodavatelů balicích a procesních technologií pro potravinářskou, farmaceutickou a chemickou výrobu.

Dodává kartonovací a celofánovací stroje, tabletovací lisy, plničky kapslí, blistrovací stroje, plničky kapalin a prášků, indukční zatavovací zařízení, počítačky tablet, granulátory, potahovačky, sušičky, mlýny, sítovačky, homogenizátory.

Firma Arcon Machinery a.s. bude na svém stánku č. 013 v hale G1 vystavovat kompletní balicí linku COUNTEC, model DMC-60T na dávkování tablet a kapslí do dóz, s automatickým stavěním dóz na dopravník (stavěčka, model UN-100), s výkonem 60 dóz za minutu, s následným kartonováním dóz – automatická kartonovačka HOONGA, model HC-100.

Dále bude vystavena nejmenší na trhu dostupná čtyřdráhová automatická počítačka tablet COUNTEC, model DMC-4C včetně vstupního otočného stolu pro přísun dóz a indukčního zatavovače víček TRUESEAL, model OSTS3000A.  

V další části expozice si budou moci návštěvníci našeho stánku prohlédnout 8stanicový rotační tabletovací lis PTK, model PRLM8 a dále automatický kapslovací stroj PTK, model PF-1000 s unikátní funkcí automatického zprůchodnění zablokované plnicí dráhy v orientátoru kapslí.

Dále bude vystaveno aseptické zařízení pro přesné plnění kapalin FLEXICON, laboratorní míchací zařízení Lindor a Winkworth a irisové ventily MUCON pro řízené nasypávání sypkých hmot.

Datum: 26.1.2018 13:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště